کوهی، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت گفت: 126 تخت بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت به بیماران کرونایی اختصاص یافت.

مصطفی کوهی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به اقدامات اخیر در ایام کرونا، اظهار داشت: طی ۱۰ روز گذشته چهار بخش ویژه‌ی کرونا با ظرفیت ۱۱۰ تخت عادی و ۱۶ تخت ویژه‌ icu برای پذیرش بیماران کرونایی ایجاد و آماده‌سازی شد.

وی با اشاره به لغو پذیرش بیماران غیر اورژانسی، افزود: کارکنان و کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت در آماده‌باش کامل جهت پذیرش و خدمات‌دهی مطلوب برای بیماران کرونایی است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت عنوان کرد: تمام بخش‌های بستری مربوط به کرونا به اکسیژن مرکزی مجهز شده است و در این راستا ۴۶ کپسول اکسیژن جدید افزوده‌شده و ظرفیت ۱۷۰ کپسول اکسیژن برای مقابله با گسترش احتمالی همه‌گیری ایجادشده است.

وی با اشاره به استقرار متخصص بیهوشی به‌صورت مقیم ۲۴ ساعته در بخش ویژه‌ی کرونا، تصریح کرد: ۸ دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) که دچار مشکل شده و برخی غیرفعال بودند، سرویس، تعمیر و راه‌اندازی شدند.

کوهی با اشاره به تهیه و دپوی ۱۱۰ ویال داروی رمدسیویر و سایر داروهای کرونا، گفت: محل نصب دستگاه اکسیژن ساز آماده‌سازی شده است و در این راستا طی پیگیری‌های به‌عمل‌آمده، هم‌اکنون بیمارستان شهرستان در لیست انتظار اختصاص دستگاه اکسیژن ساز قرارگرفته است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت با اشاره به اخذ تائید معاونت درمان، خاطرنشان کرد: عملیات آماده‌سازی فضای فیزیکی بخش رادیولوژی بیمارستان جهت نصب MRI و سی‌تی‌اسکن ۳۲ اسلایس آغازشده است.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش‌های دلسوزانه این نهاد ارزشمند انقلاب، اظهار داشت: به جهت تأمین امنیت مطلوب در بیمارستان امام خمینی(ره) با نیروی انتظامی شهرستان عقد قراردادی جهت استقرار ۲۴ ساعته برخی از این عوامل صورت گرفته است.

کوهی بیان کرد: برای خدمات‌دهی مطلوب و سلامت مردم جامعه، از جان‌ودل مایه خواهیم گذاشت، چراکه خدمت به مردم مایه افتخار همه ما است.

انتهای پیام/