فرنگی‌کاران دعوت شده به رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در حالی معرفی شدند که خبری از سعید عبدولی در لیست مدعیان رقابتهای جهانی نبود.

به گزارش سفیرافلاک، با نظر کادر فنی رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی قرار شد ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۲۰ صربستان طی برگزاری رقابتهای انتخابی مشخص شود. تصمیمی عجیب و دور از انتظار از محمد بنا و همکارانش در کادر فنی که برخی از اهالی کشتی، پیش‌تر آن‌را غیرممکن می‌دانستند.

به هر حال لیست فرنگی کاران مجاز برای حضور در رقابتهای انتخابی از سوی کادر فنی منتشر و قرار شد تا این مدعیان روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه در ۱۰ وزن در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به مصاف هم بروند. اما نکته قابل تأمل و عجیب در لیست مدعیان، غیبت سعید عبدولی به عنوان یکی از مدعیان عنوان دار و شناخته شده کشتی فرنگی بود.

البته غیبت سعید عبدولی تنها به لیست مدعیان رقابتهای انتخابی منتهی نمی‌شد، چراکه او چندی پیش هم به اردوی تیم ملی دعوت نشد.

هر چند سعید عبدولی در واکنش به این موضوع با خونسردی و تمکین به نظر کادر فنی اعلام کرد وظیفه اش کشتی گرفتن است و به مسائل فنی کاری ندارد و هر زمان نیاز بود مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی است، اما انگار داستان عدم دعوت او به اردو و رقابتهای انتخابی دلایل دیگری دارد.

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بدون تماشاگر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد که کادر فنی نفرات زیر را به این مسابقات دعوت کردند:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز با سجاد عباس پور

۶۰ کیلوگرم: برنده مهدی محسن نژاد و پویا ناصرپور با علیرضا نجاتی

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی با رضا مردی

۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی با محمدرضا گرایی

۷۲ کیلوگرم: برنده اشکان سعادتی فر و علی ارسان با امین کاویانی نژاد

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی با پژمان پشتام

۸۲ کیلوگرم: برنده جمال اسماعیلی و محمد ناقوسی با مهدی ابراهیمی

۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری با حسین نوری

۹۷ کیلوگرم: برنده مهدی علیاری و مهدی بالی با محمدهادی ساروی

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، علی اکبر یوسفی و امین میرزازاده به صورت دوره‌ای

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان طی روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر