حجت‌الاسلام سپهوند، امام‌جمعه ازنا در پیامی گفت: غیرت دینی مسلمانان اجازه عادی‌سازی جریان توهین به پیامبر (ص) را نمی‌دهد.

به گزارش سفیر‌افلاک، حجت‌الاسلام علی سپهوند، امام‌جمعه ازنا در محکومیت توهین و اقدام سخیف رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) پیامی را صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذِینَ یُؤْذُونَ اللهَ وَ رَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللهُ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ أَعَدَّ لَهُمْ عَذاباً مُهِیناً»

«همانا کسانی که خدا و پیامبرش را آزار می‌دهند، خداوند آن‌ها را در دنیا و آخرت لعنت کرده و عذابی خوار کننده برایشان مهیا نموده است»

(سوره احزاب، آیه ۵۷)

جهان استکبار با تمام ماهیت ننگین استعماری و باطن سراسر خیانت و جنایت خود که تاریخ جهان شاهد آن است در آستانه میلاد رسول مکرم اسلام «صلی الله علیه و آله و سلم» بار دیگر وقاحت وجودی خویش را نسبت به ساحت مقدس آن پیامبر رحمت «صلی الله علیه و آله و سلم» نشان داد و رئیس جمهور فرانسه به حمایت از توهین کنندگان آن نبی اعظم «صلی الله علیه و آله و سلم» پرداخت و اقدام به فضاسازی برای ادامه آن عمل ناپسند نمود.

این کار بر مبنای تمامی ادیان الهی و آیین‌های انسانی قبیح و ناپسند محسوب می‌شود و در دین اسلام گناهی کبیره و تحریک آمیز می‌باشد.

اینجانب از طرف مردم ولایتمدار شهرستان ازنا، اقدام شنیع و رذیلانه سران کشور فرانسه به خصوص رئیس جمهور نادان آن کشور را شدیدا محکوم کرده و یادآور می شود غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد که جریان های باطل، انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی ها را عادی سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن صدای حق در سراسر جهان شوند.

علی سپهوند
امام جمعه شهرستان ازنا

انتهای‌پیام/