سرهنگ رضاپور، معاونت اجتماعی و مسئول قرارگاه جهادی مقابله با کرونا سپاه دورود از برگزاری طرح سراسری آمران سلامت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شهریار رضاپور در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طرح سراسری آمران سلامت با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص بهره‌گیری از ظرفیت‌های داوطلبان و جوانان مؤمن و همچنین بسیجیان در دورود در قالب قرارگاه جهادی مقابله با کرونای سپاه آغاز شد.

وی افزود: داوطلبان علاقه‌مند در این طرح در قالب شش تیم که با تذکر لسانی به افرادی که نکات ایمنی رعایت نکردند، توصیه به حفظ فاصله اجتماعی، رعایت نکات بهداشتی و همچنین اقدام به توزیع ماسک شد.

معاونت اجتماعی و مسئول قرارگاه جهادی مقابله با کرونا سپاه دورود عنوان کرد: توسعه آموزش‌های همگانی، ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری بر مبنای جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی درمانی از قشر آسیب‌پذیر جامعه در مواجه با ویروس کرونا در این شهرستان از اهداف اجرای طرح آمران سلامت است.

وی با اشاره به تلاش در راستای ارتقای سطح سلامت در دورود تصریح کرد: این طرح در قالب گروه‌های جهادی و با همکاری فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج انجام‌شده است.

انتهای پیام/