حجت الاسلام متقی نیا، امام جمعه موقت خرم آباد گفت: رژیم غاصب صهیونیست در ادامه سلسله شیطنت ها، حملات و هجوم هایشان در بدنام کردن اسلام به وسیله وحشی گری ها داعش، طراحان اصلی هجمه های غیراخلاقی و غیرعقلائی علیه اسلام ناب محمدی هستند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام قاسم متقی نیا در گفت‌و‌گو با خبرافلاک اظهار داشت: قرآن حی و معجزه جاوید پیامبر اکرم (ص) که پرودگار عالم خود حافظ آن است، نگهدارنده تورات و انجیل بوده وکتاب قرآن و اسلام واقعی هیچ تقابلی با مسیحیت و  یهودیت اصیل و اصلی و کتب آن ها ندارد.

وی با اشاره به تعابیر دانشمندان مذهبی مسیح و یهودیت پیرامون تحریف تورات و انجیل افزود: در متنی با امضای بیش از۴۰۰ نفر از علمای مذهبی آنان بیان داشته اند از انجایی که متون اصلی تورات و انجیل در اختیار نبوده متن هایی که مورد وفاق بیشتری بوده را انتخاب کرده و می نویسند که البته این ها متون اصلی نیست؛ بنابراین قران بدون تردید تحریف نشده ولی تورات و انجیل اصلی تحریف شدند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد عنوان کرد: در کتب تورات و انجیل تحریف شده هم که واقعی واصلی نیستند اهانت به  انبیا و ادیان الهی مجاز نیست؛اگرچه توهین و اهانت به کتب آسمانی و پیامبران الهی در طول تاریخ سابقه دارد ؛ از ابتدا افرادی ضمن تمسخر ،آزار ، اذیت و مقابله و مبارزه با پیامبران، احیانا آن ها را به شهادت می رساندند.

وی خاطرنشان کرد: در پهنه اروپا، امریکا و همان غرب وحشی امروز گروهی تحت عنوان شیطان پرست علیه تمام ادیان آسمانی، اسلام، مسیحیت و یهودیت اصیل و پیامبرانشان و هرگونه دین یکتاپرستی که در عالم باشد فعالیت دارند، مرا کز شیطان پرستی در سرزمین فلسطین اشغالی و توسط حکومت غاصب صهیونیست پشتیبانی می شوند و در اروپا با عده ای سرمایه دار  تامین و تغذیه می شوند.

متقی‌نیا با اشاره به برنامه های مراکز شیطان پرستی تحت حمایت رژیم صهیونیستی برای مقابله با اسلام تصریح کرد: گاهی برای  مقابله با اسلام با زیرنظرگرفتن مخفیانه و هدایت یک یهودی زاده مثل بن سلمان و محمد ابن سلمان در عربستان که از مادری یهودی به دنیا امده کشوری اسلامی را تحت حمایت خود قرار می دهند و در روش های دیگر بوسیله جاهلان داخلی مثل داعش که بازیچه صهیونیسم جهانی و شیطان پرست هستند علیه مسلمانان و کتاب پیامبران اقدام می کنند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد بیان کرد: مقابله و به چالش کشاندن تمام مسائل با منشا وحیانی و دعوت کننده بشریت به مسائل وحیانی ، لدنی و معنوی از اهداف این مراکز شیطانی می باشد.

وی با اشاره به تلاش سردمداران کفر و رژیم صهیونیست برای ضربه زدن به اسلام با عنوان اسلام داعشی اذعان داشت: رژیم اشغالگر قدس و صهیونیسم جهانی در ادامه سلسله شیطنت ها ، حملات و هجوم هایشان دربدنام کردن اسلام بوسیله وحشی گری ها داعش با پرچمی به اسم اسلام، طراحان اصلی این هجمه غیراخلاقی و غیرعقلانی علیه اسلام ناب محمدی هستند.

متقی‌نیا تأکید کرد: فرانسه مدت هاست و در دو دهه اخیر استقلال خود را از دست داده و از نظر سیاسی دنباله رو سیاست های رژیم صهیونیستی و آمریکاست؛ ۲۰ سال گذشته فرانسه نیمه استقلالی و مقاومتی در مقابل امریکا داشت ولی در این دو دهه  و درزمان مکرون هر ساله وابستگی اش به آمریکا بیشتر شده است.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد با اشاره به تقسیم مأموریت شیطنت آمیزی بین مزدوران، ایادی و عوامل دشمنان تمدن اسلامی در دنیا اظهار داشت: در این قسمت ، فرانسه و مکرون بازیگر اهانت به اسلام شده اند همانطوری که قبلا در دانمارک و نروژ این اتفاق افتاد، اما وجود مقدس و نورانی رسول گرامی اسلام بر اساس وعده الهی و قرآنی تا قیام قیامت در نهایت درخشندگی ، نورافشانی خواهد کرد وخاموش شدنی نیست.

وی گفت: بر اساس آیه قرآن کفار می خواهند نور خدا را به وسیله دهانهایشان خاموش کنند اما خداوند نور خود را کامل می کند و آن ها شکست می خورند بر این اساس در مقابل خورشید و مهتاب وجود پیامبر عوعو کردن سگ هایی مانند مکرون راه به جایی نخواهد برد.

متقی‌نیا بیان اعتراض، شکایت و انتقاد همه آحاد مسلمانان در هر رده و مقامی و در هر کشوری علیه شیاطین خبیث را ضروری دانست و عنوان کرد: باید اهانت کنندگان به اسلام بدانند اگر اقدام شیطان صفتانه و جنون آمیزی این چنینی در اینده انجام دهند هزینه سنگینی برایشان به دنبال خواهد داشت، با توجه به این که این کشورها در مسائل اقتصادی بسیار اسیب پذیر هستند، تحریم کالای فرانسوی و هم چنین تحریم مسافرت به فرانسه توسط مسلمانان ، می تواند مقابله ای کارساز با این شیطان صفت ها باشد.

انتهای پیام/