سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، ضمن قرائت بیانیه محکومیت اقدام موهن رئیس‌جمهور فرانسه گفت: نظام لیبرالیسم غرب با مشکلات عدیده اقتصادی، اجتماعی روبه افول بوده و جهان خواهان تمدن نوینی از جنس آموزه‌های اسلام ناب محمدی است.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از خبرافلاک، کارکنان سپاه خرم‌آباد با حضور در بیت نماینده ولی‌فقیه لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد با قرائت بیانیه‌ای اقدام رئیس‌جمهور فرانسه در حمایت از اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کردند.

سرهنگ ماشاءالله بازگیر ضمن محکوم کردن اقدام موهن مکرون علیه نبی مکرم اسلام (ص) اظهار داشت: یاری‌کردن پیامبر اکرم (ص)، الگوپذیری و دفاع از پیامبر اسلام از وظایف مؤمنین و مسلمانان است.

وی افزود: دشمنان با شناخت دین مبین اسلام و ترس از بیداری اسلامی در جهان، هر بار سناریوهای مختلفی ازجمله تشکیل داعش برای بدنام کردن و خشن معرفی کردن چهره اسلام طراحی می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم‌آباد عنوان کرد: امروز می‌بینیم که نظام لیبرالیسم غرب با مشکلات عدیده اقتصادی، اجتماعی روبه افول بوده و جهان خواهان تمدن نوینی از جنس آموزه‌های اسلام ناب محمدی است.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در این مراسم اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه حوادثی که در طول این ۴۱ سال برای انقلاب به وجود آمده همیشه پیش رو و در خط مقدم بوده است.

وی با اشاره به حضور پاسداران در عرصه جهاد و خدمت افزود: تولد و بعثت پیامبر در عصر و مقطعی صورت گرفت که در اوج یاس و ناامیدی مردم، راه نجات و رستگاری برای آن‌ها وجود نداشت و در کنار تعصبات منفی قوم‌گرایی، قبلیه گرایی، خودخواهی و حسد و تکبر، بیداد ظلم و ستم، رسوخ رذالت‌ها و زشتی‌ها در درون جامعه، تمام‌مسیرها برای هدایت و ارشاد بشریت مسدود شده بود.

نماینده ولی‌فقیه لرستان عنوان کرد: در چنین مقطعی پیامبر رحمت متولد و بعد از ۴۰ سال مبعوث شدند و با شکافتن صخره‌های جهالت و بازنمودن بست ها راه فلاح و رستگاری را با تعالیم و آموزه‌های الهی به بشر نشان دادند.

وی با اشاره به ایستادگی پیامبر (ص) در برابر احیای حق و مقابله با پایمال شدن حقوق مردم، تصریح کرد: نبی مکرم اسلام با رعایت و تعادل در انجام امورات همچون تقدم بر سلام تا دوری از عیب‌جویی و ملامت دیگران، ایجاد گشایش در زندگی فقرا و کمک به اهل خانه با مردم زندگی می‌کردند و این نوع از سبک زندگی اسلامی باعث شد تا آموزه‌ها و تعالیم اسلام در دل مردم و اعماق جامعه نفوذ کند.

حجت‌الاسلام شاهرخی با اشاره به برنامه‌های ۲۵۰ ساله دشمنان اسلام پیرو دین زدایی تصریح کرد: مجموعه امور انقلاب اسلامی و تشکیل محور مقاومت موجب خشم دنیای استکبار و نظام سلطه شده و تمام معادلات آن‌ها را بر هم زده است.

نمانده ولی‌فقیه در لرستان تأکید کرد: مسلمانان کشورهای مختلف اسلامی و غیر اسلامی و پیروان دیگر ادیان نسبت به عمل سخیف رئیس‌جمهور فرانسه واکنش نشان دادند؛ دشمنان اسلام با نشانه گرفتن کانون وحدت مسلمانان درصدد هستند تا به‌تدریج قداست، شأن و منزلت پیامبر اکرم (ص) را در بین مسلمانان پایین آورده و غافل از اینکه مسلمانان حاضر هستند جان خود را فدای پیامبر اسلام کنند.

وی گفت: همان‌طوری که امام راحل فرمودند ما پرچم‌دار اسلام ناب محمدی هستیم و این مقاومت‌ها، ایثار، جهاد و شهادت‌ها برای معرفی و حفظ اسلام نابی که در برابر اسلام امریکایی بوده آینده برای ما روشن است، هرکسی در اجرای احکام الهی تلاش کند خداوند یاریگر او می‌باشد، ‌ما با یاری خدا بر شیطان‌صفت‌ها، قلم‌به‌دستان مزدوری که قلم‌هایی شیطانی به دست می‌گیرند بر همه این‌ها فائق خواهیم آمد.

انتهای پیام/