مردم انقلابی الشتر در تجمعی اقدام توهین‌آمیز دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

به گزارش سفیر افلاک، مردم انقلابی الشتر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم، در تجمعی در مجموعه ورزشی شهید ارکیا، اقدام توهین‌آمیز دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند، اجتماع‌کنندگان شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر صهیونیسم و مرگ بر فرانسه سردادند.

حجت‌الاسلام پرویز صالحی ضمن گرامیداشت هفته وحدت، میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام و روز مبارزه با استکبارستیزی، اظهار داشت: اهانت به پیامبر را که سرچشمه فضائل می‌باشد به‌مثابه اهانت به تمام انسان‌های پاک دنیا است و انتشار این کاریکاتور موهن بیش از آنکه به اسلام ضربه بزند، پوچ و توخالی بودن فرانسه را نشان می‌دهد.

وی با تقدیر از مسلمانان کشورهای دیگر که کالاهای فرانسوی را تحریم کردند و با حضور در خیابان‌ها این توهین بی‌شرمانه را محکوم کردند، افزود: جهان اسلام بیش از همیشه باید در مقابل هتاکی‌ها به مقدسات در کنار هم باشد.

امام‌جمعه موقت الشتر عنوان کرد: این حرمت‌شکنی‌ها علیه پیامبر اکرم (ص) نشان از عقب‌ماندگی اندیشه انسان دارد و ادیان دیگر الهی هم در مقابل این کار واکنش مناسب نشان دادند.

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور فرانسه با آزادی بیان به‌عنوان یک وسیله برای تخریب و برای پیشبرد منافع خودشان استفاده می‌کند، اما اگر تهدیدی برای منافع خودشان در میان باشد مانند قضیه هولوکاست، به‌شدت با آن برخورد می‌کنند.

صالحی گفت: نهاد‌های سیاسی از طریق مسائل دیپلماتیک به کشور فرانسه فشار وارد کنند تا دیگر شاهد این حرمت‌شکنی‌ها و جریحه‌دار شدن امت اسلامی نباشیم.

سرهنگ عبدالرحمان فرج الهی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته وحدت، اظهار داشت: امروز منطق سیاست ورزی غرب، سیاست آغشته با بی‌اخلاقی است و به‌عنوان عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی سرمایه‌داران صهیونیسم قرارگرفته‌اند و می‌بینیم که دست‌های پنهان صهیونیست‌ها در سیاست رسمی دنیای غرب نمایان است به‌طوری‌که هر سیاستمدار غربی محتاج است که ازاین‌دست تصویرسازی و بازی پردازی داشته باشد.

وی افزود: امروز ما آمده‌ایم که به رئیس‌جمهور احمق فرانسه اعلام بداریم که‌ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری!

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه الشتر با اشاره به اینکه سیاست‌مداران غرب که با حمایت‌های نابخردانه و احمقانه، اوج شخصیت خود را به دنیا ثابت کرده‌اند، عنوان کرد: پیامبر عظیم الشان ما پیامبر همه بشریت، خلاصه همه خوبی‌ها و همه انبیا و آینه‌ی تمام نمای انسانیت و شرافت است و بشریت امروز از معرفت ایشان بهره‌مند‌است.

انتهای پیام/