اسماعیلی، کارشناس مسائل سیاسی گفت: خانه عنکبوتی آمریکا در حال فروپاشی است و همه عوامل و نشانه های امروز نشان می دهد که استکبار  به نقطه پایانی عمر خود نزدیک می شود.

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در طول تاریخ همیشه جبهه حق و باطل در مقابل هم قرار دارند که با تشکیل تمدن اسلامی، استکبار  به نقطه پایانی عمر خود نزدیک می شود.

وی افزود: ملت ایران با همین هدف حرکت کردند و در سایر کشورهای دنیا، مسلمانان این جنایت های دشمنان را برنمی تابند و دشمنان با تفکر شیطانی به دنبال نقشه های شوم خود هستند اما ملت های آزادیخواه با ایستادگی در برابر دشمنان به سمت جبهه حق حرکت می کنند.

اسماعیلی با اشاره به بیداری اسلامی در منطقه تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران، بیداری اسلامی در بسیاری از کشورها دیده می شود که با مقاومت و ایستادگی سعی می کنند دشمن را به عقب برانند و دشمن را از رسیدن به هدفش ناامید کنند.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: در کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا بر علیه خود آنها تظاهرات می شود که نشان از افول آمریکا دارد و چهره پلید آمریکا و همدستانش هر روز بیشتر نمایان می شود.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران سبب شد تا راه برای مقابله سایر ملت های دنیا در برابر زورگویان باز شود و امروز کینه آتشین آمریکا و مقابله آنها به دلیل همین پیشرفت ها و موفقیت های ملت ها در دنیا است که توان دیدن این ایستادگی و مقاومت را ندارند.

اسماعیلی با اشاره به وضعیت اقتصادی آمریکا اظهار داشت: اقتصاد آمریکا یک اقتصاد لیبرال است که در واقع توجه به سرمایه دارد و بی توجهی به سایر مردم بوده و ثروت برای عده ای سرمایه دار است و همین روند اقتصاد در آمریکا سبب شده تا میلیونها نفر در این کشور در فقر زندگی کنند.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: آمریکا در حالی دم از حقوق بشر می زند که خود یکی از ناقضان حقوق بشر است و اعتقادی به حقوق بشر ندارند و در دنیا جنایت های بیشماری انجام شده اما مدتهاست رو به فرسایش حرکت می کند.

وی با اشاره به انتخابات در این کشور گفت: آمریکا در انتخابات کشورهای دیگر توطئه هایی انجام می داد و امروز در آستانه قرار گرفتن همان بحران هستند که نشان می دهد خانه عنکبوتی که برای خود ساخته اند در حال فروپاشی است.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: کشیدن خط بطلان بر روی نقشه های آمریکا از چند دهه پیش و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در کشور آغاز شد و امروز به اخراج نیروهای این کشور در منطقه رسیده است تا منطقه از وجود آمریکا پاک شود.

کارشناس سیاسی تصریح کرد: اینها نشان دهنده مقاومت و ایستادگی ملت ها در برابر شیطان بزرگ است و امروز آزادی خواهان دنیا در برابر زیاده خواهی دولت های زورگو ایستاده اند.

انتهای پیام/