بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد از اجرای طرح جهادی سربازان ولایت در خرم آباد خبر داد و گفت: ۲۳۸ پایگاه مقاومت سلامت در سطح محلات ایجاد می شود.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ ماشاءالله بازگیر در گفت و گو با خبرافلاک اظهار داشت: در ادامه سلسله کمک های مومنانه بسیج ۸۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند در خرم آباد توزیع شد.

وی افزود: بر اساس شناسایی های انجام شده توسط مدیران مدارس و تهیه بانک اطلاعاتی نواحی بسیج دانش آموزی خواهر و برادر کیف های لوازم التحریر در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به بیانات اخیر رهبری پیرامون حضور مجدد جوانان مومن انقلابی در عرصه مقابله با کرونا عنوان کرد: با اعلام آمادگی جوانان بسیجی و گروه های جهادی در لبیک به فرامین رهبری طرح جهادی سربازان ولایت در راستای مقابله با بیماری کرونا و کاهش خسارات ناشی از این ویروس منحوس در خرم آباد اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: ۲۳۸ پایگاه مقاومت بسیج با برنامه های ضدعفونی محلات، معابر، توزیع ماسک رایگان و از همه مهم تر غربالگری و شناسایی هرچه سریعتر بیماران مبتلا به کرونا و کمک به کادر درمان، بیماران و خانواده های آن ها با عنوان پایگاه های سلامت در نقاط مختلف سطح شهر فعالیت خود را آغاز می کنند.

سرهنگ بازگیر بیان کرد: رزمایش مواسات و همدلی، در قالب تهیه بسته های معیشتی و کمک های مومنانه، احداث و بازسازی مسکن برای مردم مناطق محروم، آزادی زندانیان، شناسایی و کمک به اصناف، کارگران و کسبه متضرر از بیماری کرونا با برنامه ریزی و منسجم تر از قبل ادامه دارد.

انتهای پیام/