فتایی، مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در لرستان گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، خودروهای شخصی با پلاک بومی و خودروهای با پلاک غیر بومی حق ورود یا خروج از خرم آباد را ندارند.

به گزارش سفیر افلاک احمد حسین فتایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تازه ترین تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، از ظهر امروز دوشنبه دوازدهم آبان ماه ۲۵ مرکز استان با محدودیت های ویژه ای روبرو می شوند.

وی افزود: بر همین اساس و بنا بر اعلام ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۲۴ روز جمعه شانزدهم آبان ماه هرگونه ورود خودرو با پلاک غیر بومی و خروج خودروهای پلاک بومی از خرم آباد ممنوع است.

فتایی تصریح کرد:  پیرو این مصوبه، پلیس راهنمایی و رانندگی استان موظف به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگان خودروهای متخلف خواهد بود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونادر لرستان عنوان کرد: از همشهریان خرم آبادی و سایر هم استانی ها می خواهیم با جدیت مصوبات ستاد استانی و ملی را اجرا کنند تا میزان ابتلا و فوت افراد بر اثر کرونا کاهش یابد.

لازم به ذکر است که محدودیت های جدید کرونایی در مرکز استان از امروز اعمال می شود و کلیه معابر غیر اصلی (فرعی) باید توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با همکاری پلیس راهور مسدود گردد، همچنین کمیته اطلاع رسانی با همکاری صدا و سیما نسبت به انجام اقدامات تبیینی و انعکاس تصمیمات در رسانه های استان اقدام نماید.

برهمین اساس فرمانداری خرم آباد ضمن تشکیل ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا، اقدامات لازم را جهت اجرایی شدن مصوبات یاد شده معمول داشته و گزارش فعالیت های صورت گرفته را به صورت روزانه به دبیرخانه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد استانی ارسال نماید.

انتهای پیام/