نیکدل، مسئول بسیج دانش‌آموزی ازنا با بیاناینکه ۱۳ آبان نماد ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است، گفت: باید از تمام ظرفیت‌های خود براي دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوري اسلامی استفاده كنيم.

به گزارش سفیر افلاک، مهدی نیکدل در گفت‌وگو با ازنا خبر ضمن تبریک روز نوجوان و آغاز هفته بسیج دانش‌آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶ هزار شهید دانش‌آموزی کشوری و ۶۱ شهید ازنا، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند «سیزدهم آبان ماه در حقیقت به معنای واقعی کلمه، یکی از ایام‌الله است»، یقیناً جبهه حق و باطل از ابتدای خلقت آدم ابوالبشر تاکنون وجود داشته و فراعنه، نمرودیان، ابوسفیان‌ها و ابن زیادها در مقابل حق و حقیقت جبهه گرفته اندو با زورگویی موجبات ظلم و ستم بر مردم جهان را رقم‌زده‌اند.

وی افزود: امروزه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا جنایتکار ادامه‌دهنده راه و نمونه‌ای از همان یزیدیان و مستکبران هستند که مقاومت و ایستادگی در مقابل آن‌ها تنها راه سعادت و رستگاری است.

مسئول بسیج دانش‌آموزی ازنا عنوان کرد: ما بر آن شدیم که با استعانت از خداوند متعال و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه در راستای صیانت از انقلاب اسلامی و سربلندی به ملت عزیز ایران اسلامی و مقابله با کفر و الحاد جهانی نسبت به امر تربیت جوانان انقلابی تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی تصریح کرد: بسیج دانش‌آموزی یکی از شاخه‌های پرثمر شجره طیبه بسیج است که طی سال‌های اخیر در جهت کادر سازی و تربیت نیروهای جوان انقلابی پایه کار بوده و اقدام به انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی، تربیتی، علمی، بصیرتی، اجتماعی و جهادی نموده است.

نیکدل گفت: ۱۳ آبان نماد ایثار و فداکاری شهیدان عزیز دانشجو و دانش‌آموز است که در مقابل تجاوز و چپاول ابرقدرت‌ها از خود ایستادگی نشان دادند و سنگفرش خیابان‌ها را از خون خود رنگین ساختند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی ازنا بیان کرد: دانش آموزان این نونهالان نهضت اسلامی امام خمینی(ره) که از اولین روزهای مبارزه به میدان آمده بودند آن‌چنان در این راه پایمردی و ایستادگی کردند که با تقدیم ۳۶ هزار شهید دشمن را از تجاوز و زیاده‌خواهی مأیوس کردند.

وی خاطرنشان کرد: باید از تمام ظرفیت‌های خود برای دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنیم و با حضور در عرصه‌های سازندگی کشور و به تبعیت از دین مبین اسلام و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و همگام با ملت شهیدپرور ایران دفاع از مظلومین را سرلوحه زندگی خود قرار داده و بنیه علمی خود را تقویت و با فتح قله‌های علمی دنیا را نیازمند علمی و دینی خود کنیم.

نیکدل اظهار داشت: برگزاری مسابقات مختلف بصیرتی، هنری و فرهنگی در فضای مجازی، برگزاری نمایشگاه استکبارستیزی در سطح شهرستان و اجرای گروه سرود خیابانی توسط دانش آموزان بسیجی و… از عمده‌ترین اقدامات بسیج دانش‌آموزی ازنا در هفته بسیج دانش‌آموزی امسال است.

انتهای پیام /