رستمی، مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت با اشاره به تحویل 15 باب واحد مسکونی کمیته امداد به محرومان گفت: 9700 بسته معیشتی در ایام کرونا بین نیازمندان توزیع‌شده است.

محمدکاظم رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری منحوس کرونا، سه مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در سطح کوهدشت، توسط بسیج سازندگی سپاه این شهرستان برگزارشده است.

وی افزود: درمجموع تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان برای نیازمندان متضرر از کرونا توزیع‌شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت عنوان کرد: در این ایام برای محرومان و افراد کم برخوردار برنامه توزیع ۲۳ هزار غذای گرم، ۱۴ جهیزیه، سه مورد لوازم‌خانگی، ۸۰۰ بسته لوازم‌التحریر، هزار بسته بهداشتی و ۶۳۵ کارت هدیه در سطح شهرستان و بخش‌های تابعه صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد کوهدشت در چندین مرحله انجام‌شده است که در این راستا ۴۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی مصرف‌شده که اعتبار آن ۴۰ میلیارد ریال بوده است.

رستمی با اشاره به توزیع پنج هزار بسته معیشتی در هفته بسیج، گفت: در زمینه عمرانی نیز در شش ماهه اول نخست امسال تعداد ۱۵ واحد کمیته امداد، یک واحد خانه بهداشت، یک باب مدرسه و دو واحد خانه محرومان افتتاح و تحویل دادیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی که به همت بسیج سازندگی شهرستان گروهای جهادی احداث‌شده است در هفته بسیج افتتاح و تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام/