حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اسلام جوابگوی همه نیازهای بشریت است وتکیه و امید به آمریکا ساده لوحی است و تنها راه برون از مشکلات تکیه بر ظرفیت های داخل کشور می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک ضمن تبریک ولادت پیامبر(ص) اظهار داشت: پیامبر اسلام در عصری متولد و به پیامبری رسید که وضعیت جامعه بشری به گونه ای بود که گویا راه نجات به روی بشر بسته است به طوری که ظلم و ستم جامعه را فراگرفته بود و نفرت و رسم و رسوم جاهلیت در تار و پود جامعه رخنه کرده بود.

وی افزود: با ولادت و پیامبری حضرت محمد(ص) نشان از یک دگرگونی می داد و پیامبری مبعوث شد که بن بست ها را گشود و صداقت و راستی، نجابت و شرافت جایگزین صفات زشت شدند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به این که پیامبر(ص) برای همه الگو است گفت: هدف این است که به آن صفات اخلاقی پیامبر(ص) نزدیک شویم و با الگوگیری از رفتار پیامبر(ص) بتوانیم موفق شویم.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی تصریح کرد: در مدت پیامبری حضرت محمد(ص) دگرگونی خاصی در جامعه ایجاد شد و و امروز اسلام جوابگوی همه نیازهای بشریت است.

وی با اشاره به وقایع ۱۳ آبان گفت: تبعید امام(ره) در ۱۳ بان سال ۱۳۴۳، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و به شهادت رسیدن تعدادی از دانش آموزان در این روز مناسبت های ویژه ۱۳ آبان هستند و امام(ره) با همراهی مردم تمام برنامه های نظام سلطه را از بین بردند.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: البته شیطان بزرگ برنامه ها و توطئه هایی دارد که نظام سلطه را در کشورها حاکم کند ولی ملت ایران در همان سالها دست استکبار را از این کشور کوتاه کردند و ثابت شد که تا ۱۳ آبان وجود دارد، راه نفوذ سیاسی و اقتصادی به روی آمریکا بسته است.

شاهرخی خاطر نشان کرد: ایران با همه وجود در برابر نظام استکبار ایستاده است و قضایایی که در سالها رخ داده نشان می دهد که تکیه و امید به آمریکا از ساده لوحی است و آنچه که آمریکا به دنبال آن است تمامی ندارد و تنها به دنبال تسلط بر کشورهای دیگر است.

وی با اشاره به ظرفیت های داخل کشور بیان کرد: ایران اسلامی از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است و با مدیریت جهادی می توان از این مشکلات هم عبور کرد چرا که ملت ایران روزهای سخت تر این هم پشت سر گذاشته و مقاوم تر از هر روز در مسیر انقلاب حرکت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: بسیاری از کشورهای دنیا از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته و بیداری اسلامی در کشورهای دیگر آغاز شده و این در حالیست که اوضاع آمریکا از نظر اقتصاد و امنیت رو به افول است.

انتهای پیام/