حجت الاسلام شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: جهادگران در توسعه استان نقش مهمی دارند و تاکنون نشان دادند در همه عرصه ها خدمات شایانی ارائه داده اند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در جلسه مجمع جهادگران اظهار داشت: جهاد یک میدان وسیع است که برخاسته از اعتقادات ایمانی است که همه امکانات را به کار می گیرند برای این که به اهداف تعریف شده برسند.

وی افزود: در برخی از موارد اقدامات جهادگران در بخش های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حوادث انجام می شود و همه به میدان می آیند تا در این میدان بتوانند خدماتی را ارائه دهند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: در جنگ ۸ ساله جهادگران اقدامات بسیار گسترده ای انجام دادند و پس از آن نیز در عرصه های مختلف و در هر جایی که نیاز بوده وارد میدان خدمت شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با تاکید بر مسنجم کردن فعالیت ها خاطر نشان کرد: تلاش داریم فعالیت ها منسجم و منظم شود و باید در درون استان توسعه و رشد صورت گیرد که در این راستا باید از نیروهای فعال کمک خواست تا بتوانند اقداماتی انجام دهند.

وی بیان کرد: زمینه خوبی فراهم شده و باید گروه های جهادی و خود لرستانی ها برای توسعه اقدام کنند و هم افزایی صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اقدامات جهادی اجر و ثواب اخروی دارد و افرادی که کارهای نیک انجام دادند نامشان همیشه می درخشد.

وی با اشاره به فعالیت های بسیج مستضعفان افزود: بنیاد مستضعفان قرار بود ابتدا در یک نقطه فعالیت خود را آغاز کند اما امروز در استان این فعالیت ها در سه نقطه آغاز شده و باید نیروی انسانی ما در این راستا همراهی کنند. کارها باید هدفمند باشد تا اثرگذاری لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/