سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان درگذشت حجت الاسلام روشن عالم ربانی، روحانی انقلابی و ولایت مدار استان لرستان را تسلیت گفت.

به گزارش سفیر افلاک در پیام تسلیت سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان آمده است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم ربانی، روحانی انقلابی و ولایت مدار استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی روشن را به خانواده مکرم، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حوزه های علمیه استان، طلاب و شاگردان و همه ارادتمندان ایشان و مردم مؤمن و انقلابی استان لرستان تسلیت عرض میکنیم.

این روحانی انقلابی، مجاهد و مردمی قبل از انقلاب در صف اول مبارزه با رژیم طاغوت بوده و بارها توسط رژیم پهلوی دستگیر و به زندان منتقل و تبعید شدند اما ایشان تسلیم نشدند و تا پیروزی انقلاب اسلامی به مبارزه با رژیم ستمشاهی ادامه دادند.

حجت الاسلام والمسلمین روشن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تشکیل و هدایت نهادهای انقلابی نقش تاثیرگذاری داشتند و در دوران دفاع مقدس و پس از آن لحظه ای از تبلیغ اسلام و انقلاب و تربیت نیروهای ولایی و انقلابی دست برنداشتند و از ویژگی های بارز ایشان این بود که از ابتدا انقلابی بودند و تا لحظه ارتحال انقلابی ماندند و همیشه مدافع انقلاب اسلامی و ولایت بودند.

این روحانی انقلابی در همه‌ مقاطع انقلاب و دفاع مقدس، همچون پدری مهربان، جوانهای مجاهد، فداکار و دوستدار کشور و انقلاب را انگیزه و امید می‌بخشید و دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی بین مردم به ویژه جوانان استان لرستان و شهرستان خرم آباد بودند و روحیه اخلاص و ساده زیستی در کنار صفای معنوی و درجات علمی و انقلابی بودن، جایگاه ویژه ای از ایشان در بین مردم باز کرده بود.

سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان، بار دیگر ضمن تسلیت ارتحال این عالم انقلابی، از خداوند بزرگ برای آن مرحوم، رحمت و رضوان و پاداش این مجاهدت ها را مسألت کرده و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نماییم.

انتهای پیام/