جهانبخش، مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 50 میلیارد تومان کمک مومنانه در استان در قالب بسته های معیشتی، جهیزیه، لوازم التحریر و کارت هدیه توزیع شد.

به گزارش سفیر افلاک احسان جهانبخش عصر امروز در جلسه مجمع جهادگران که با نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد اظهار داشت: بسیج سازندگی متولی حرکت های جهادی در استان است و همه تلاش دارند تا در این شریاط کرونا بتوانند خدمات دهی کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: ۵۰ میلیارد تومان کمک های مومنانه تاکنون در استان در بین نیازمندان توزیع شده که شامل ۱۱۲ هزار بسته معیشتی، ۳۰۰ هزار اطعام، ۲۳۸ جهیزیه، ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر، ۹ هزار کارت بوده است.

جهانبخش تصریح کرد: حدود ۷۶ هزار نفر در سامانه ای که برای این منظور طراحی شده بود، ثبت نام کرده بودند و تعدادی هم برای بار دوم این بسته ها را دریافت می کنند که در این راستا تمام حوزه ها و پایگاه های مقاومت نیازمندان را شناسایی و بسته ها را در بین آنها توزیع می کنند.

مسئول بسیج سازندگی لرستان عنوان کرد: در حال حاضر ۱۵۰ گروه جهادی کار ضدعفونی و گندزدایی را در نقاط مختلف استان بر عهده گرفتند و اقدامات لازم را انجام می دهند.

وی بیان کرد: گروه های جهادی در عرصه های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی بهداشت و سلامت و اجتماعی فعالیت دارند که یک ظرفیت بالایی از جوانان آماده هستند که فرمان رهبری را انجام دهند.

انتهای پیام/