سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد از کشف انبار احتکار داروی کرونا در این شهرستان با کمک پاسداران گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

 به گزارش سفیر افلاک، سرهنگ ماشاءالله بازگیر در گفت‌وگو با خبرافلاک اظهار داشت: با رصد و اقدام سریع پاسداران گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه ناحیه خرم‌آباد و همکاری تعزیرات و بازرسی صنعت، معدن و تجارت لرستان یک انبار احتکار اقلام مختلف دارو کشف شد.

وی افزود: محل نگهداری این دارو‌ها در یک‌منزل شخصی و نامناسب بود و در این انبار مقادیر زیادی داروی کمیاب به‌ویژه دارو‌های مؤثر در درمان بیماری کرونا کشف و ضبط شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به دستگیری عوامل مرتبط با احتکار دارو و تحویل پرونده تحقیقاتی به مراجع قضایی عنوان کرد: در بازرسی از محل موردنظر بیش از دو کامیون انواع دارو خارج و اقلام دارویی برای بررسی بیشتر به محل سازمان غذا و دارو منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد با دپوی دارو و مواد غذایی به فکر سودجویی و درصدد بروز ناآرامی در کشور هستند تصریح کرد: اطلاعات سپاه ناحیه خرم‌آباد باقدرت بیشتر و تلاش شبانه‌روز در راستای شناسایی تیم‌های احتکار کننده در زمینه هرگونه اقلام دارویی و غذایی و …در شهرستان عمل کرده و اجازه فعالیت به منفعت‌طلبان و سودجویان را نخواهد داد.

انتهای پیام/