همتی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اختصاص37 میلیارد تومان تجهیزات ویژه بیماران کرونایی به لرستان گفت: با دستور رئیس جمهور، 550 میلیارد تومان برای شارژ انبارهای هلال احمر اختصاص یافت.

به گزارش سفیرافلاک، کریم همتی در دیدار با استاندار لرستان اظهار داشت: با شیوع کرونا هلال احمر با کمک خیرین اقدامات خوبی را در کشور انجام داد به طوری که ۱۰۰ دستگاه ونتیلاتور و ۱۷۵ محموله بین المللی توسط خیرین و اهدا کنندگان آماده و در اختیار وزارت بهداشت برای این روزها قرار داده شد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر تاکنون ۱۰ هزار تخت برای نقاهتگاه بیماران کرونایی در کشور آماده کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کشور عنوان کرد: ۳۷ میلیارد تومان اقلام مورد نیاز توسط هلال احمر به دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان داده شده تا مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: رئیس جمهور ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت شارژ انبارها اختصاص داده که به زودی اقلام بیشتری به استان ارسال می شود.

همتی با اشاره به اجرای طرح آمران سلامت خاطر نشان کرد: این طرح در پی بیانات مقام معظم رهبری و حضور جوانان برای مقابله با کرونا انجام شد .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کشور گفت: همچنین هلدینگ های جمعیت هلال احمر آمادگی سرمایه گذاری درشهرستان ازنا را دارند که می تواند گام مثبتی برای توسعه باشد.

انتهای پیام/