آئین تجلیل از وحید حسنوند ورزشکار ملی‌پوش لرستانی با حضور فرمانده سپاه الشتر، سرپرست اداره ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مسئولان در محل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، شامگاه شنبه آئین تجلیل از وحید حسنوند ورزشکار ملی‌پوش لرستانی با حضور فرمانده سپاه الشتر، سرپرست اداره ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مسئولان در محل سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.

این فوتبالیست ارزنده الشتری و عضو تیم ملی فوتبال کارگران جمهوری اسلامی ایران با بازی‌های خوب در تیم ملی کشورمان توانست به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات المپیاد جهانی کارگری برسد و در جمع ۴ تیم قرار گیرد، اما به دلیل برخورد بازی این تیم با تیم رژیم غاصب صهیونیستی، با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر بی‌هویت و جعلی بودن رژیم اشغالگر قدس حاضر به بازی مقابل تیم اشغالگر نشدند و به همین دلیل توسط کمیته برگزاری مسابقات از جدول مسابقات حذف شدند.

سرهنگ محمود یوسفوند در این مراسم اظهار داشت: امروز روحیه عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی جهانی شده است، بااینکه میدان‌های ورزشی عرصه‌ای است که جوانان توان خود را به نمایش می‌گذارند، ولی یک قهرمان در اوج توانمندی برای پیروزی و غلبه و بردن جام و مدال ترجیح می‌دهد به خاطر یک ارزش اخلاقی بالاتر، از رویارویی با نماینده رژیم کودک کش صهیونیستی صرف‌نظر کند.

وی افزود: قدرشناس این ورزشکاران هستیم، جامعه ورزش ثابت کرده که در بزنگاه‌ها به یاری مظلوم می‌شتابد، این اقدام یک اقدام جوانمردانه و شایسته تجلیل و بزرگداشت است.

وحید حسنوند ملی‌پوش لرستانی دراین مراسم اظهار داشت: رژیم صهیونیستی رو به نابودی است و حذف شدن را به بازی با یک تیم بی‌هویت ترجیح می‌دهیم و به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنیم.

وی افزود: باعث غرور و افتخار بوده که رهبر معظم انقلاب ما را قهرمان ملی می‌داند و برایم از هر جایزه و عنوانی باارزش‌تر است.

ملی‌پوش لرستانی تیم فوتبال کارگران عنوان کرد: هر چه داریم از وجود پربرکت مردم خوب و بافرهنگ و دوست‌داشتنی استان و شهر الشتر است و همیشه خود را عضو کوچکی از ورزش استان می‌دانم.

وی تصریح کرد: از کلیه قهرمانان و پهلوان‌های استان و شهرستان به دلیل زحمات و تلاش‌هایی که متحمل شدند، قدردانی می‌کنم.

گفتنی است وحید حسنوند از فوتبالیست‌های ملی‌پوش، بااخلاق و فنی الشتر می‌باشد و هم‌اکنون در کسوت مربی و باشگاه‌داری، جوانان و نوجوانان بااستعداد فوتبال این شهرستان را ضمن کشف و آموزش، به تیم‌های پایه لیگ‌های معتبر کشور معرفی می‌کند.

انتهای پیام/