خادمی، استاندار لرستان گفت: با توجه به این که لرستان از استان های حادثه خیز بوده، ضروری است که ذخیره سازی امکانات و تجهیزات برای حوادث احتمالی انجام شود.

به گزارش سفیرافلاک سید موسی خادمی در دیدار با مدیر عامل هلال احمر کشور اظهار داشت: جمعیت هلال احمر نهادی فارغ از همه رنگ ها و نژادهاست و هدفش کمک به حقوق انسان است.

وی افزود: بحران اگرچه برای مردم مشکلاتی را ایجاد می کند اما فرصتی است برای کشف خوبی ها و توانمندی های برخی نهادها و در بحران های لرستان جمعیت هلال احمر خوش درخشیده و کمک های این نهاد کاملاً قابل لمس است.

استاندار لرستان تصریح کرد: حجم گسترده فعالیت ها و لزوم حضور تمام وقت این وسیله راهبردی برای پوشش همه استان ضروری است.

وی بیان کرد: لرستان ظرفیت و پتانسیل بالایی در زمینه سرمایه گذاری برای طرح های حوزه هلال احمر دارد، از این رو باید تکلیف شود تا موضوع معرفی و جذب سرمایه گذار برای استان مد نظر قرار گیرد.

خادمی با بیان اینکه لرستان به لحاظ جغرافیایی کریدور و راه مواصلاتی منطقه است، افزود: با اجرای طرح های مدنظر هلال احمر در استان، زمینه پوشش استان های همجوار نیز فراهم خواهد شد که در این رابطه آمادگی داریم فضای مورد نیاز را در اختیار این طرح ها قرار دهیم.

استاندار لرستان با اشاره به این که لرستان از استان‌های حادثه‌خیز کشور است، گفت: شرایط ایجاب می کند جمعیت هلال احمر کشور در زمینه ذخیره سازی امکانات، تجهیزات و مایحتاج برای حوادث احتمالی به استان کمک کند.

وی اظهار داشت: همچنین برخی از پروژه‌های نیمه تمام در استان وجود دارد که با همکاری و مساعدت جمعیت هلال احمر می‌توان آنها را پوشش داد و به اتمام رساند.

انتهای پیام/