زارعی، معاون درمان شبکه بهداشت بروجرد گفت: در شهرستان بروجرد کمبود متخصص عفونی وجود دارد که ضروریست پزشک متخصص به این شهرستان اعزام شود.

مهدی زارعی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در حال حاضر متخصصین داخلی و دو پزشک متخصص عفونی بیماران کرونایی را در بروجرد ویزیت می کنند.

وی افزود: تاکنون یک پزشک متخصص عفونی در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) کار ویزیت بیماران را انجام می داد که به کرونا مبتلا شده اما در ارائه خدمات به بیماران کرونایی خللی ایجاد نشده و از نیروهای متخصص داخلی و دو پزشک دیگر در این راستا استفاده می شود.

معاون درمان شبکه بهداشت بروجرد عنوان کرد: در شهرستان بروجرد کمبود متخصص عفونی وجود دارد که این موضوع را به دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده ایم تا در زمان اعزام متخصصین به شهرستان ها، متخصص عفونی به بروجرد اختصاص داده شود.

زارعی تصریح کرد: رئیس بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) استعفا داده و این مشکل به زودی برطرف و نیروی جدید معرفی می شود. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ تخت در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) برای بستری بیماران کرونایی اختصاص داده شده و با افزایش تعداد بیماران بخش های دیگری در این بیمارستان تخلیه و به بخش کرونا اختصاص داده شد.

وی بیان کرد: هم اکنون بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) مختص کرونا شده و تلاش می شود تا بیماران کرونایی به بیمارستان های دیگر مراجعه نکنند و در همین مرکز خدمات لازم به آنها ارائه شود.

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: جای نگرانی نیست و بیماران کرونایی توسط دو متخصص عفونی دیگر و متخصصین داخلی ویزیت می شوند. ضروری است تا با توجه به افزایش آمار کرونا، همه مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

انتهای پیام/