سرهنگ کریمی فرد، فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر گفت: تبیین رشادت‌های دوران دفاع مقدس برای نسل جوان یک ضرورت است.

به گزارش سفیر افلاک، فرمانده سپاه ناحیه پلدختر و فرماندهی انتظامی این شهرستان ظهر امروز از محل بازسازی عملیات والفجر ۹ بازدید کردند.

سرهنگ منصور کریمی فرد در این بازدید اظهار داشت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای نشان دادن دلاور مردی‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس است، در این هفته شاهد برگزاری یک رویداد ملی فرهنگی در پل‌دختر خواهیم بود.

وی افزود: برای اولین بار قصد داریم با بازسازی عملیات والفجر ۹ یک اتفاق بزرگ فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس در شهرستان پل‌دختر رقم بزنیم.

فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر عنوان کرد: نیروی انتظامی، بسیج و سپاه و ارتش امروز به‌عنوان بازوان امنیتی در دفاع از کیان انقلاب اسلامی نقش مؤثری در مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام ایفا می‌کنند.

وی تصریح کرد: تبیین رشادت‌های دوران دفاع مقدس برای نسل جوان یک ضرورت است که همه در قبال این ارزش‌ها، رسالت و وظایفی داریم.

سرهنگ همایون بخشی فرمانده انتظامی پل‌دختر با اشاره به نقش ارزنده سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: بازسازی عملیات والفجر ۹ در شهرستان پل‌دختر یک فرصت ناب برای آشنایی نسل جوان باارزش‌های دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: فرماندهی، کارکنان سپاه و بسیجیان ناحیه در اقدامی ارزشمند مشغول بازسازی این عملیات هستند و پلیس هم در جهت تأمین نظم و امنیت و ساماندهی ترافیکی بازدیدکنندگان از این برنامه آماده همکاری هستیم.

انتهای پیام/