فهیمی، مدیر مؤسسه علمی رزمندگان اسلام در لرستان گفت: رزمایش بزرگ کمک‌آموزشی مومنانه با توزیع ۶۳۰۰ بسته آموزشی، پژوهشی ویژه دانش‌آموزانی که دسترسی به فضای مجازی ندارند برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، سجاد فهیمی در گفت‌وگو با خبرافلاک اظهار داشت: یکی از اهداف مهم فعالیت مؤسسه علمی، آموزشی رزمندگان اسلام، احیای سیستم عادلانه آموزشی در قالب شناسایی استعدادها، تقویت بنیه علمی دانش آموزان کم برخوردار از پایه تحصیلی ابتدایی تا متوسطه و هم‌چنین توزیع کتب و لوازم آموزشی با ارزان‌ترین قیمت بین عموم دانش آموزان است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون‌های لیگ علمی بین محصلین پایه ششم افزود: دانش‌آموزانی که در این آزمون در سطح شهرستان موفق به کسب امتیاز مطلوب شوند تا انتهای مقطع تحصیلی در دبیرستان، کلیه خدمات آموزشی را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنند.

مدیر مؤسسه علمی رزمندگان اسلام در لرستان با اشاره به فعالیت خودجوش نخبگان انقلابی در مؤسسه، عنوان کرد: در آینده نزدیک ضمن برپایی آموزشگاه‌های علمی ویژه دروس زبان‌های خارجه، شیمی، فیزیک و ادبیات، مراکز خرید لوازم کمک‌تحصیلی، آموزشی در خرم‌آباد و سایر شهرستان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نخستین رزمایش بزرگ کمک‌آموزشی مومنانه با توزیع شش هزار و ۳۰۰ بسته آموزشی، پژوهشی ویژه دانش‌آموزانی که خارج از شهر و در روستاها، فاقد زیرساخت مخابراتی بوده و دسترسی به فضای مجازی ندارند برگزار می‌شود.

فهیمی با اشاره به همکاری گروه‌های جهادی و معتمدین محلات در راستای شناسایی دانش آموزان بیان کرد: جلوگیری از افت و عقب‌ماندگی تحصیلی دانش آموزان کم برخوردار از اهداف مهم برگزاری رزمایش مذکور در سطح استان است.

انتهای پیام/