زهره ای، مدیر کل تعاون روستایی لرستان گفت: ۱۰ درصد روستاهای لرستان فاقد گاز بوده و با توجه به سرد شدن هوا، 20 میلیون لیتر سوخت در بین روستائیان توزیع می شود.

نادر زهره ای در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: تامین سوخت در بین روستاهای فاقد گاز یکی از وظایف تعاون روستایی است که در این راستا هر ساله سوخت مورد نیاز جمیعت این روستاها تامین و در اختیار آنها قرار داده می شود.

وی افزود: با توجه به این که تعداد زیادی از روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند، تعداد روستاهایی که نیاز به سوخت دارند کاهش یافته است.

مدیر کل تعاون روستایی لرستان عنوان کرد: در نیمه دوم سال جاری ۲۰ میلیون لیتر سوخت در بین روستاهای فاقد گاز توزیع می شود که خانوارهای فاقد گاز طبق سهمیه، سوخت را دریافت می کنند.

زهره ای تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد روستاهای استان از گاز برخوردار هستند و ۱۰ درصدروستاها فاقد گاز بوده که بیشترین روستاهای فاقد گاز مربوط به الیگودرز است و تامین سوخت انجام می شود.

وی با اشاره به خرید حمایتی محصولات کشاورزی گفت: امسال برنامه ای در استان برای خرید حمایتی وجود نداشت و محصولات تولیدی با قیمتی رضایت بخش برای کشاورز و خریدار وارد بازار شد. هر زمانی که قیمت محصول تولیدی اندک باشد خرید حمایتی برای جلوگیری از ضرر کشاورز صورت می گیرد که امسال قیمت محصولات تولیدی کشاورزی مناسب بود.

انتهای پیام/