گل‌افشان، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به احداث زمین بازی کودکان در مناطق سیل زده لرستان گفت: در زمینه اشتغال‌زایی و کارآفرینی، برنامه‌هایی در دستور کارداریم.

به گزارش سفیر افلاک، ظهر امروز با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور، امام‌جمعه پل‌دختر، نماینده مردم در مجلس و جمعی دیگر از مسئولان زمین‌های بازی کودکان در منطقه سیل‌زده پل‌دختر افتتاح شد.

محمد گل‌فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در این مراسم با اشاره به اینکه مجموعه هلال‌احمر دارای جمعیتی مردمی و جوان است، اظهار داشت: در سیل سال ۹۸، جمعیت هلال‌احمر اقدامات خوبی انجام داد و مردم نیز از اقصی نقاط کشور با حضور در منطقه سیل‌زده پل‌دختر به مردم خدمات‌رسانی کردند و این نشأت گرفته از آموزه‌های دینی است که این امر جمعیت هلال‌احمر ایران اسلامی را در بین دیگر جمعیت‌های هلال جهان متمایز می‌کند.

وی افزود: همراهی مسئولین، مردم و جوانان در شهرستان پل‌دختر امتیاز بزرگی است که می‌توان اقدامات بزرگ‌تر توسعه‌ای در این راستا انجام داد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور عنوان کرد: در مناطق سیل‌زده لرستان ۹ زمین‌بازی و در گلستان دو زمین‌بازی احداث کرده‌ایم و در زمینه اشتغال‌زایی و کارآفرینی، برنامه‌هایی خوبی در دستور کارداریم.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پل‌دختر و معمولان در مجلس با قدردانی از زحمات جمعیت هلال‌احمر در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان اظهار داشت: پایگاه‌های امدادی بین جاده‌ای در آزادراه خرم­­­- زال باوجود زمین، آماده احداث است و در بخش معمولان با توجه به مسافتی که با پل‌دختر و خرم‌آباد وجود داشته و تردد زیاد خودرو در آن وجود دارد نیازمند پایگاه جاده‌ای است.

وی با اشاره به برنامه اختصاص ۹۰۰ دستگاه خودرو هلال‌احمر به کشور افزود: با به‌روزرسانی و تجهیز امکانات امدادی به جمعیت هلال‌احمر، لرستان نیازمند توجه است که حدود ۶۰ الی ۷۰ خودرو به این استان اختصاص داده شود و در این راستا خواستار توجه ویژه به پل‌دختر برای اختصاص تعدادی از این خودروها به این شهرستان هستیم.

انتهای پیام/