وفایی، معاون بهزیستی لرستان گفت: خیرین لرستانی 70 میلیون تومان در طرح پازل همدلی بهزیستی برای کمک به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

رضا وفایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با مشارکت مردمی و خیرین، طرح پازل همدلی امسال برای کمک به دانش آموزان نیازمندان در کل کشور برنامه ریزی شده است.

وی افزود: برای هر استان در این طرح سهمی در نظر گرفته شده که خیرین می توانند برای خرید هر قطعه از این پازل ۱۰ هزار تومان پرداخت کنند.

معاون بهزیستی لرستان عنوان کرد: خیرین می توانند از یک تا چند قطعه از پازل را تهیه کنند و با هزینه آن لوازم التحریر و سایر ملزومات تحصیل برای دانش آموزان خریداری می شود.

وی بیان کرد: سهم استان لرستان در این طرح ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ۲۰ هزار قطعه بوده که تاکنون ۷۰ میلیون در قالب هفت هزار قطعه توسط خیرین کمک شده است.

وفایی تصریح کرد: خوشبختانه کمک و مشارکت خیرین برای کمک به نیازمندان و افراد تحت پوشش رضایت بخش است و این برنامه همچنان ادامه دارد که خیرین و همه مردم می توانند با توجه به شرایط مالی که دارند از این پازل خریداری کنند و در این کار خداپسدانه برای کمک به دانش اموزان نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام/