سردار کشکولی، فرمانده سپاه لرستان گفت: 2 هزار گروه جهادی در استان فعالیت می کنند و حضور جهادگران در عرصه های بحران برای خدمت به مردم بی نظیر است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در جمع گروه های جهادی بسیج سازندگی استان لرستان، اظهار داشت: تقویت هماهنگی بین گروه های جهادی بستر تقویت خدمت رسانی به مردم است و گروه های جهادی باید نقشه راهی از محرومیت ها و نیازمندی های استان  تهیه کنند که در فعالیت های گروه های جهادی مهمان مورد ملاک قرار گیرد.

وی افزود: وجود این بانک اطلاعاتی در همه حوزه های عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی می تواند گام مهمی در ساماندهی فعالیت های جهادی و اثر بخشی فعالیت های جهادی باشد.

فرمانده سپاه لرستان با تاکید بر اتحاد و همدلی بین گروه های جهادی گفت: این وحدت بستر ساز محرومیت زدایی است و وحدت گروه های جهادی بستر هم افزایی و افزایش توان عمومی برای رفع مشکلات است.

سردار کشکولی با اشاره به  فعالیت دو هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان بیان کرد: هماهنگی و وحدت بین گروه های جهادی و سازماندهی امکانات برای مقابله بحران کرونا ضروری است.

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به خدمات گروه های جهادی در سیل لرستان، خاطرنشان کرد: در سیل سال گذشته ۷۲۰ گروه جهادی به یاری مردم استان آمدند و بالغ بر ۱۲ هزار و ۹۱ جهادگر از سراسر کشور در قالب گروه های مردمی و جهادی به یاری سیل زدگان استان شتافتند که ۱۸۴ گروه، جهادگران دانشجو بودند.

وی بیان کرد: گروه های جهادی چه در مقابله با بحران کرونا و چه در رزمایش کمک های مومنانه حضوری موثر داشته اند که با مشارکت روحانیون حتی یک کرونایی جان باخته هم بدون غسل و کفن دفن نشده است.

سردار کشکولی اظهار داشت: دو هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان آماده هستند که باید از این ظرفیت بزرگ برای محرومیت زدایی و تقویت خدمت به مردم بهره گرفته شود.

وی با اشاره به این که تقویت وحدت و همدلی بین گروه های جهادی، بسیج و مردم بستر توسعه خدمت رسانی به مردم است گفت: گروه های جهادی برای مردم کار می کنند و همیشه گروه های جهادی در میدان عمل حاضر هستند.

فرمانده سپاه لرستان افزود: فعالیت های جهادی براساس نیاز مردم، محرومیت زدایی و تقویت خدمت رسانی به مردم انجام می شود و برای تقویت خدمت رسانی نباید موازی کاری صورت گیرد.

سردار کشکولی با اشاره به فعالیت ۵۱ گردان بیت المقدس در استان، گفت: ۵۱ گروهان این نیرو در صورت ارائه تجیهزات و ابزار آماده خدمت در زمان های بحران است.

انتهای پیام/