حسامی، معاون بازرسی صمت لرستان گفت: کاهش ساعات اصناف از امروز 20 آبان ماه در استان لرستان اجرایی می شود.

فریبرز حسامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در راستای اجرای محدودیت ها برای کاهش شیوع کرونا، فعالیت اصناف در چهار شهرستان استان تعطیل و در مابقی شهرستان ها ساعت کار اصناف کاهش یافته است.

وی افزود: از امروز ۲۰ آبان ماه به مدت یک ماه همه اصناف به جز گروه یک موظف هستند فعالیت خود را تا ساعت ۱۸ عصر به اتمام برسانند و در غیر این صورت پلمب می شوند.

معاون بازرسی صمت لرستان گفت: با توجه به این که بیشترین ازدحام جمیعت در این ساعات وجود دارد طبق دستور ستاد کرونا این تصمیم گرفته و از امروز در استان اجرایی می شود.

حسامی تصریح کرد: بازرسین در قالب گشت های مختلف در بازار نظارت کافی دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف جریمه و پلمب صورت می گیرد.

وی از پلمب ۱۴ رستوران و خبازی خبر داد و افزود: طی دو روز گذشته ۱۴ رستوان و خبازی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.

معاون بازرسی صمت لرستان عنوان کرد: اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برای نخستین بار ۳۰۰ هزار تومان جریمه می شوند و در صورت تکرار این تخلف، پلمب می شوند.

حسامی خاطرنشان کرد: طی این دو روز ۱۲ پاساژ در خرم آباد تعطیل شده و اصناف توجه داشته باشند فعالیت آنها تنها تا ساعت ۱۸ عصر امکان پذیر است.

انتهای پیام/