الله بداشتی، جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسیج پرچم دار محرومیت زدایی است و در ایام کرونا 54 هزار پایگاه در میدان کمک مومنانه حضور یافتند.

به گزارش سفیرافلاک، حمیدرضا الله بداشتی عصر امروز در جلسه هم اندیشی تسهیلگران صندوق های قرض الحسنه و مجمع جهادگران بسیج سازندگی استان لرستان اظهار داشت: بسیج با هدف کمک و خدمت به مردم خصوصا مردم مناطق محروم همواره در تلاش است که در کمک مومنانه ایام کرونا نقش بسیج در تهیه و توزیع بسته های معیشتی بسیار ممتاز بود.

وی افزود: با توجه به این که امروزه اشتغال و مشکلات اقتصادی از مهمترین مشکلات مردم است، تلاش برای رفع این مشکلات در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم در این مسیر گام برداریم.

جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: خیرین امروز در کنار بسیجیان و جهادگران برای زدودن مشکلات مردم حضور دارند تا بتوانند در بحث معیشت و سایر مشکلات اقدامی انجام دهند.

بداشتی عنوان کرد: روحیه مطالبه گری در جهادگران سبب می شود تا برای رفع مشکلات مردم، حمایت خیران و مشارکت مسئولان را جلب کنند.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بر حضور جهادگران در عرصه مقابله با کرونا تاکید دارند که در راستای لبیک به ندای رهبر، رزمایش بزرگ کمک مومنانه آغاز و همچنان ادامه دارد.

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطر نشان کرد: ۵۴ هزار پایگاه مقاومت در سراسر کشور برای کمک مومنانه وارد میدان شدند. پایگاه ها در سراسر کشور نیازمندان هر محله را شناسایی و بسته ها را به آنها تحویل می دهند.

وی تصریح کرد: کمک های مومنانه تاکنون شامل تهیه بسته‌های معیشتی و بهداشتی، جهیزیه برای نوعروسان، کمک به آزادسازی زندانیان، اطعام نیازمندان بوده که در مراحل بعدی وارد اشتغال نیز می شود.

انتهای پیام/