مریدی، مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، رضا مریدی‌اصل عصرامروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون سه دوره از جشنواره ابوذر در استان برگزار شده و امسال چهارمین مرحله از این جشنواره برگزار می شود.

وی افزود: امسال دو بخش کرونا و سوژه آزاد نیز به سایر محورهای جشنواره ابوذر اضافه شده و آثار تولیدی شرکت کنندگان باید در یکی از رسانه های مکتوب، مجازی، دیداری یا شنیداری و یا رسانه ملی منتشر شده باشد.

مسئول بسیج رسانه لرستان تصریح کرد: ارسال اثر منتشر شده در رسانه های رسمی نباید به صورت بریده نشریه باشد بلکه باید صفحه کامل آن نشریه که اثر در آن منتشر شده است ارسال گردد.

مریدی عنوان کرد: آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار گرفته که هر نفر می تواند در هر قالب و هر محور فقط یک اثر ارسال نماید و امکان تغییر وجود ندارد.

وی بیان کرد: عکس‌ها به‌صورت اصل(اورجینال) ارسال گردد و نباید با فتوشاپ یا ابزار دیگر به صورت اغراق آمیز دستکاری شده باشد.

مسئول بسیج راسنه استان گفت: آثار ارسالی باید در بازه ۳۰ دی ۹۸ الی ۲۵ آذر ۹۹ منتشر شده باشند و همچنین آثار ارسالی نشریات مکتوب باید در قالب  پی دی اف و کاملا واضح ارسال شوند.

مریدی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در بخش مستند خبری باید اثر خود را در قالب لوح فشرده به دبیرخانه بسیج رسانه ارسال نمایند و کلیه فعالان رسانه‌ای استان اعم از رسانه های مکتوب، مجازی، دیداری، شنیداری و فعالان رسانه ای مستقل استان می‌توانند آثار خود را به جشنواره ارسال نمایند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره افزود: این محورها شامل جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعـی، بصیــرت و دشـمن‌شــناسی، کـرونـا و کـمـک مـؤمنـانـه، چهـل سالـگی دفـاع‌مـقـدس، دستـاوردهای انقـلاب‌اسلامـی، بـسـیــج و حـوزه‌های اقــدام، امـــیــــــد آفــریــنـــی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مسائل صنفـی خبرنگاران و اصحاب‌رسانه و سوژه آزاد است.

مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: قالب آثار به صورت فیلــم کـــوتاه ویـژه شبکـه‌های اجتمـاعـی، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس،  کاریکاتور، اینفـوگرافیک و موشـن گرافیک است.

انتهای پیام/