آذری، عضو کانون بسیج فرهنگیان الشتر گفت: سیاست آمریکا در قبال ایران با رفتن ترامپ و روی کار آمدن رئیس‌جمهور بعدی تغییر نخواهد کرد.

رضا آذری در گفت‌وگو با سفیرافلاک با اشاره به ابعاد جنگ رسانه‌ای دموکرات‌ها در سال‌های اخیر، اظهار داشت: تغییر ظاهری سردمداران آمریکایی هیچ‌گونه تغییری در رأفت سیاسی آن‌ها نسبت به کشورهای پیرامون خود به‌خصوص فلسطین مظلوم و کشور عزیزمان ایران نداشته بلکه هر بار نقشه آن‌ها جدیدتر و سخت‌گیرانه تر خواهد شد.

وی افزود: با کناره‌گیری ترامپ نقشه آمریکا تغیر نمی‌کند، زیرا با رفتن ترامپ قمارباز و پرورش‌دهنده داعشی های خون‌خوار جهان، آن پیر بیمار روانی جو بایدن که شهادت سردار را اجرای عدالت دانسته همراه با کامالا هریس عروس صهیونیست‌ها، نقشه آن‌ها بدتر از سردمداران قبلی خواهد بود.

عضو کانون بسیج فرهنگیان الشتر عنوان کرد: در بازی سیاسی کشورهای اروپایی، غربی و شرقی ازجمله اسرائیل صهیونیست و آمریکای جنایت‌کار هیچ‌گونه هراسی نداشته با روشنگری و بصیرت افزایی خود، جوانان و نوجوانان را طوری پرورش خواهیم داد که دشمنان توان جولان بازی سیاسی در هر فضایی نداشته باشد.

وی تأکید کرد: امام خمینی (ره) می‌فرمایند: «آمریکایی‌ها هیچ‌وقت قابل‌اعتماد نبوده و نخواهند بود زیرا هدف اصلی آن‌ها رسیدن به سود اقتصادی بیشتر و تسلط بر تمام جهان است که این امری محال و غیرممکن است».

آذری گفت: یکی از مشکلات جهان امروز در عصر فناوری، بازی سیاسی در فضای مجازی یا همان جنگ نرم است، ما به‌عنوان کشوری متمدن، با اتکا به خداوند متعال، رهنمودهای رهبر فرزانه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، تجربه چند سال جنگ تحمیلی و باوجود جوانان غیرتمند و همچنین نام و یاد رشادت‌های سرداران بزرگی همچون سردار بزرگ جهان اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با هوشیاری کامل در این فضای تاریک مجازی پیروز و سربلند بوده و اجازه هیچ‌گونه تحرکی به دشمنان در داخل و خارج نخواهیم داد.

انتهای پیام/