قلیان، رئیس اداره صمت ازنا گفت: طرح ویژه تشدید نظارت و تنظیم بازار بر واحدهای صنفی در این شهرستان، باهدف ایجاد ثبات در نرخ گذاری و تأمین امنیت اقتصادی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا می شود.

حمیدرضاقلیان در گفت و گو با خبرنگار ازنا خبر، در خصوص تشدید نظارت براصناف و بازار ازنا اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد کرونا شهرستان ازنا درروز گذشته از واحد های خبازی، آرایشگاه ها و قهوه خانه ها طی گشت مشترک بازدید و بازرسی به عمل آمد.

وی افزود: در این راستا تعداد ۱۵ واحد خبازی بازرسی و پنج واحد به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی جریمه شدند و واحدهایی که نسبت به رعایت بهداشت کرونا بی‌توجه باشند برخورد جدی و قانونی در قبال آنان نیز صورت می‌گیرد.

رئیس اداره صمت ازنا تصریح کرد: همچنین باتوجه به شرایط بحرانی شهرستان، نظارت بر فعالیت اصناف و بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی به جدیت اعمال می شود.

قلیان گفت: در بازرسی جداگانه دیگر با اخطار کتبی به کلیه گلفروشان اعلام گردید از تزیین ماشین عروس خودداری در غیر این صورت واحد صنفی متخلف پلمب خواهد شد.

انتهای پیام/