ثمینی، معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: همزمان با سراسر کشور و به صورت ویدئو کنفرانس، 42 پروژه آموزشی در قالب 121 کلاس درس در استان افتتاح شد.

به گزارش سفیرافلاک، محمود ثمینی در مراسم ویدئو کنفرانس افتتاح متمرکز هزار و ۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی سراسر کشور  اظهار داشت: امروز همزمان با سراسر کشور ۴۲ پروژه آموزشی در قالب ۱۲۱ کلاس درس در ۹ شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: مشارکت و همیاری برای ساخت آینده جامعه کاری ارزشمند بوده و از اهمیت فراوانی برخوردار است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم گسترش مشارکت عموم مردم در امر مدرسه سازی گفت: ساختن مدرسه به عنوان ایجاد مسیر موفقیت برای نسل آینده، مورد تاکید است و همگان می‌توانند با اطلاع و مشارکت در طرح‌های جدید مدرسه سازی در این امر مهم، سهیم شوند.

ثمینی افزود: در این مراسم تعداد ۴۲ پروژه در قالب ۱۲۱ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر ۳۱۵ میلیارد ریال در سطح استان لرستان توسط ریاست محترم جمهوربه بهره برداری رسید و تعداد سه هزار و ۲۱۱ دانش‌آموز لرستانی از این فضاهای آموزشی جدید، بهره مند خواهند شد.

گفتنی است با افتتاح این تعداد پروژه در شهرستانهای الشتر، الیگودرز، بروجرد،پلدختر،چگنی، خرم آباد، دورود، کوهدشت و نورآباد حدود ۱۳ هزار و ۳۰۴ متر مربع به فضای آموزشی استان اضافه شده است.

انتهای پیام/