صفی خانی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ظرفیت عظیم نیروی مقاومت بسیج به همراه بازرسان اتاق اصناف برای نظارت هرچه بیشتری بر بازار استفاده می‌شود.

به گزارش سفیر افلاک، محمدرضا صفی خانی در گفت‌وگو با خبرافلاک در رابطه با اجرای طرح همیار بازرسان صمت توسط بسیج اظهار داشت: در این گام از ظرفیت عظیم نیروهای بسیجی به همراه بازرسان اتاق اصناف برای نظارت هرچه بیشتری بر بازار استفاده می‌شود، این همکاری ضمن اعتماد مردم، جلوگیری از هرگونه گران‌فروشی و کم‌فروشی را در پی دارد.

وی با اشاره به نحوه فعالیت اصناف و بازاریان در پی شیوع مجدد کرونا افزود: اصناف و بازاریان موظف شده‌اند که ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نسبت به اجرای مصوبه ستاد مدیریت کرونا مبنی بر تعطیلی بازار در ساعت ۱۸ به مدت یک ماه اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به پلمب و اخطار به ۱۲۰ واحد صنفی عنوان کرد: فعالیت بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اصناف تا ساعت ۲۱ در خیابان و معابر عمومی ادامه داشته و واحدهای متخلف پلمب و تعطیل می‌شوند، به‌طوری‌که در این مدت ۲۰ واحد متخلف پلمب و به ۱۰۰ واحد دیگر اخطار داده‌شده است.

وی بابیان این‌که مردم تخلفات بهداشتی و گران‌فروشی و کم‌فروشی را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اطلاع دهند تصریح کرد: دو موضوع مهم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و گران‌فروشی به‌طور کامل زیر ذره‌بین بازرسان و همیار بازرسان قرار خواهد گرفت و با تخلفات برخورد جدی می‌شود.

انتهای پیام/