سردار کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: بازسازی عملیات والفجر 9 برای نسل جوان تداعی‌کننده رشادت رزمندگان اسلام است.

سردار مرتضی کشکولی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای هفته بسیج در دست اقدام داریم که رزمایش فرهنگی بصیرتی بازسازی عملیات والفجر ۹ در پلدختر یکی از این برنامه‌ها است.

وی افزود: پلدختر از سیلاب فروردین ۹۸ متحمل خسارات و مشکلات عدیده‌ای شد که برگزاری این برنامه فرهنگی در فضای باز باعث نشاط روحی و معنوی مردم خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: با توجه به شرایط پیش‌آمده برنامه‌ریزی کردیم، بازسازی عملیات والفجر ۹ که یک نمایش قدرت همراه با هیجان است در شهرستان پلدختر اجرا شود، این برنامه دیدنی و مفرح، یادآور تاریخ اسلام، انقلاب و جنگ در قالب عملیات والفجر ۹ می‌باشد که برای نسل جوان تداعی‌کننده رشادت رزمندگان اسلام است.

وی تصریح کرد: نسل جدید ما می‌توانند با حضور در محل اجرای برنامه به عینه با قطعات تاریخ و قسمتی از اتفاقات دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

سردار کشکولی گفت: محیط در نظر گرفته برای اجرای برنامه مناسب بوده و اقدامات مطلوبی نیز انجام‌گرفته که امیدواریم با اجرای خوب این برنامه، دل مردم به‌خصوص جوانان شاد شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط دست‌اندرکاران، بازیگران و تماشاگران یادآور شد: موظف هستیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم، حفظ سلامت مردم برای ما مهم است و در اجرای برخی مراحل نمایشگاه این برنامه نظر متولیان بهداشت و درمان اولویت دارد.

انتهای پیام/