سرهنگ کوهنانی، فرمانده سپاه کوهدشت گفت: تاکنون بیش از 9 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان کوهدشت توزیع شده است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ کرم کونانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرزندان انقلاب در قالب گروه های بسیج و جهاد در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در قالب رزمایش سربازان ولایت، بار دیگر به میدان مبارزه به کرونا آمده اند.


وی افزود: رزمایش کمک مومنانه گامی مهم در راستای دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب دیده است که از زمان شیوع ویروس کرونا با مشارکت مردم، خیران و تلاش مجدانه گروه های جهادی و بسیج در حال اجراست.


فرمانده سپاه کوهدشت تصریح کرد: در لبیک به ندای رهبرمعظم انقلاب، بسیجیان و جهادگران در راستای مقابله با بحران کرونا ساماندهی شده اند و تاکنون در کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری منحوس کرونا سه مرحله رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان کوهدشت توسط بسیج سازندگی برگزارشده است.


سرهنگ کونانی عنوان کرد: در این سه مرحله در مجموع بالغ بر ۹ هزار و  ۷۰۰بسته معیشتی که ارزش هر بسته ۳۰۰هزار تومان بوده بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بحران کرونا توزیع شده است.


وی بیان کرد: همچنین ۲۳هزار غذای گرم، ۱۴ جهیزیه، سه مورد لوازم خانگی، تعداد ۸۰۰بسته لوازم التحریر، هزار بسته بهداشتی و ۶۳۵ کارت هدیه در بین نیازمندان توزیع شده است.


فرمانده سپاه کوهدشت ارزش خدمات ارائه شده چهار میلیارد تومان بوده است گفت: تاکنون۴۰هزار لیتر مواد ضدعفونی جهت گندزدایی خیابان ها و سطح شهرستان مصرف شده است. علاوه بر ضدعفونی و گند زدایی نقطه به نقطه، همزمان با هفته بسیج پنج هزار بسته غذایی در بین نیازمندان توزیع می شود.


در ادامه محمد کاظم رستمی مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوهدشت اظهار داشت: نیروهای جهادی و بسیجی سازماندهی شده و به صورت نقطه به نقطه طرح ضد عفونی و گند زدایی انجام می شود.


وی افزود: در شش ماهه اول سال۹۹، ۱۵واحد مسکن تحویل کمیته امداد شده، یک واحد خانه بهداشت، یک باب مدرسه و دو واحد خانه محرومین افتتاح و تحویل داده ایم.


مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوهدشت تصریح کرد: همچنین یک واحد دیگر هم که توسط بسیج سازندگی و گروه های جهادی ساخته شده در هفته بسیج افتتاح و تحویل  داده می شود. حضور نیروهای جهادی و انقلابی سپاه در کنار مردم سبب ایجاد امیدواری بیشتر برای شکست کرونا شده است.

انتهای پیام/