سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با انتشار پیامی درگذشت «حاج عمران علی محمدی» را به مدیرکل اطلاعات لرستان، خانواده ایشان و مردم غیور استان ایلام تسلیت گفت.

به گزارش سفیرافلاک، سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان در پیامی درگذشت جانباز «حاج عمران علی محمدی» را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

مدیرکل محترم اطلاعات استان لرستان

خبر درگذشت برادر گرامیتان، یادگار ۸ سال دفاع مقدس، جانباز سرافراز «حاج عمران علی محمدی» سبب اندوه و تأثر فراوان گردید. این مصیبت را خدمت شما و خانواده محترم و مردم غیور و انقلابی استان ایلام تسلیت عرض می نماییم.

مرحوم علی محمدی که از جانبازان سرافراز و یادگاران هشت سال دفاع مقدس بوده عمر خود را در راه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی سپری کرد و در دوران حیات خود، با شجاعت و اخلاص از ارزش ها، انقلاب، ولایت فقیه و آرمان های جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد و سرانجام هم به یاران شهیدش پیوست.

این جانباز سرافراز، نه تنها سالها در دفاع از امنیت مردم و انقلاب اسلامی فعالیت کرد بلکه به عنوان نماینده مردم شریف ایلام در مجلس شورای اسلامی خدماتی ماندگار برجای گذاشت.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) بار دیگر ضمن تسلیت درگذشت این جانباز سرافراز، از خداوند بزرگ برای آن مرحوم، رحمت و رضوان و پاداش این مجاهدت ها را مسألت کرده و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نماییم.

انتهای پیام/