قاسمی، مدیر کل مخابرات لرستان گفت: طرح فاز 8 توسعه شبکه ارتباطات سیار در استان اجرا می شود که توسعه ۴۶۹ سایت ارتقای تکنولوژی نسل سوم و چهارم سایت های موجود در دستور کار است.

به گزارش سفیرافلاک، سید محمد قاسمی اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی مردم استان، عملیات توسعه پوشش شبکه همراه اول با اجرای طرح فاز هشت در لرستان در حال اجرا و پیشرفت مطلوبی دارد.

وی افزود: طرح فاز هشت توسعه شبکه ارتباطات سیار استان در دو بخش ایجاد سایت‌های جدید و ارتقای تکنولوژی ۴G/۳G سایت‌های موجود استان به منظور تکمیل پوشش و افزایش ظرفیت شبکه در سطح شهر خرم آباد و سایر شهرهای استان اجرا می‌شود.

مدیر کل مخابرات لرستان تصریح کرد: احداث ۶۰ سایت جدید در برنامه قرار دارد که تاکنون ۱۷ سایت در سطح استان راه‌اندازی شده و با افزایش کیفیت مکالمات و افزایش قابل توجه سرعت دیتای همراه اول در آن مناطقی که نصب شده به مشکلات موجود در آن منطقه پایان داده است.

قاسمی عنوان کرد: در بخش دوم فاز هشت توسعه ۴۶۹ سایت ارتقای تکنولوژی نسل سوم و چهارم سایت های  موجود در دستور کار است که با تلاش متخصصان مخابرات لرستان تاکنون ۴۱۲ سایت که تجهیزات آن تحویل استان شده، نصب و راه‌اندازی شده است.

وی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های اصلی فاز هشت اعداد زیاد سایت‌های جدید در سطح شهر ها است که تکمیل پوشش و افزایش ظرفیت شبکه ارتباطات در استان مستلزم همکاری سازمان‌های اجرایی استان و همیاری و مساعدت همشهریان در نصب این سایت‌ها در مکان‌های تعیین شده است.

انتهای پیام/