رضایی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه مجوز ایجاد داروخانه هلال احمر لرستان اخذ شده است گفت: 15 میلیارد تومان تجهیزات برای مواقع ضروری و بحران خریداری و در استان توزیع شد.

صارم رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بعد از سیل سال گذشته که در استان رخ داد، نیازمندی هایی از تجهیزات برای روزهای سخت مطرح شد تا این تجیهزات تهیه شود و در زمان های بحران بتوانند بخشی از مشکلات را حل کنند.

وی افزود: تجهیزات مورد نیاز اعلام شد و امسال بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان تجهیزات از سازمان ارسال و در استان توزیع شد. برای استفاده از این تجهیزات، نیروها آموزش لازم را دیده اند تا در صورت بروز بحران و شرایط سخت به راحتی از این تجهیزات برای مهار بحران استفاده کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: هلال احمر با داشتن نیروهای آموزش دیده و تجهیزات این آمادگی را دارد تا در شرایطی که نیاز است در کنار سایر دستگاه ها برای حل مشکلات و بحران ها اقدام نماید.

وی با اشاره به داروخانه هلال احمر لرستان گفت: مجوز راه اندازی داروخانه هلال احمر در استان صادر شده که بعد از دریافت، بلافاصله اجناس مورد نیاز از مرکز به استان منتقل می شود.

رضایی تصریح کرد: در حال حاضر مکان این داروخانه آماده و قفسه بندی های لازم در حال انجام است که به زودی راه اندازی می شود؛ بعد از راه اندازی این داروخانه، داروهای مورد نیاز و خاص توسط هلال احمر در این داروخانه عرضه می شود.

انتهای پیام/