حجت الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: مکتب حاج قاسم امروز در دنیا نجات بخش است و گام دوم انقلاب استوارتر برداشته می شود و هر روز با اقتدار در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام محمد قمی در جلسه قرارگاه عملیات حاج قاسم سلیمانی که در سالن جلسات تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بیانیه گام دوم انقلاب را صادر نمودند و در واقع یک گام رو به جلو را در این مسیر ترسیم کردند که این گام دوم ادامه گام اول است.

وی افزود: گام دوم اوصافی ممتاز دارد و تاکیدات زیادی برای گام دوم انقلاب صورت گرفته و جریان انقلابی در گام دوم انقلاب با تلاش و پشتکار بیشتر، امتحان بزرگی را عهده دار است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در این سالها تاکنون قدرتمند رو به جلو و موفقیت حرکت کرده و در گام دوم نیز با اقتدار و سربلندی به مسیر ترسیم شده ادامه می دهد.

حجت الاسلام قمی عنوان کرد: رهبری ضرورتی را تشخیص دادند که در پی فراخوان، جریان انقلابی بیش از پیش وارد میدان شود و امروز روایت این نبرد جزئی از نبرد است که باید هنرمندانه روایت شود.

وی بیان کرد: تلاش برای امید افزایی در کشور و مجال برای حرف های جذاب و تمدنی فراهم می شود و با تلاش و همدلی برای موفقیت و پیشرفت به راه ادامه می دهیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به محرومیت زدایی خاطر نشان کرد: زدودن غبار محرومیت و دستگیری از نیازمندان بخشی از کارهایی است که باید به صورت ویژه انجام شود.

حجت الاسلام قمی گفت: گام بعدی پیش رو را استوارتر خواهیم برداشت و با الگوگیری از شخصیت هایی مانند حاج قاسم این راه را ادامه می دهیم.

وی افزود: مکتب حاج قاسم همان مکتبی است که امروز در دنیا نجات بخش است و در واقع حاج قاسم در مکتب امام(ره) پرورش یافت و در این مکتب اوج گرفت که در نهایت به درجه شهادت نائل آمدند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: این جبهه هر روز قدرتمند تر پیش می رود و روز به روز بر اقتدار آن افزوده می شود.

انتهای پیام/