حسامی، معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان گفت: واحدهای صنفی در صورت نادیده گرفتن محدودیت زمانی فعالیت اصناف در شرایط قرمز کرونا، شناسایی و پلمب می شوند.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از صمت لرستان، فریبرز حسامی اظهار داشت: طی روز گذشته ۲۵ واحد صنفی در مرکز استان با توجه به بازرسی های شبانه و بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸ پلمب شدند.

وی افزود: همچنین با انجام بازرسی های عصر و شبانگاهی در چند روز گذشته، ۵۰۰ واحد به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و ادامه فعالیت پس از ساعت ۱۸ تذکر گرفتند.

معاون بازرسی صمت لرستان تصریح کرد: برای اجرای بهتر مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸، شهر خرم‌آباد به ۶منطقه تقسیم شده است و طرح تشدید نظارت ها با همکاری بسیج اصناف، بازرسان سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و بسیج تا پاسی از شب در این مناطق انجام می شود.

حسامی عنوان کرد:‌ اصنافی که تذکر گرفته اند در صورت تکرار تخلف و فعالیت پس از ساعت ۱۸، علاوه بر جریمه های ریالی و تعطیلی های ۱۰ روزه، پلمب می شوند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار داشت: انتظار می رود شهرداری خرم‌آباد نیز همکاری لازم را جهت تعطیل کردن بازارهای روزانه سطح شهر پس از ساعت تعیین شده داشته باشد.

انتهای پیام/