حسن پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: بانک اطلاعاتی وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی استان لرستان تهیه می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، سمانه حسن پور ظهر امروز در جلسه تعیین تکلیف وضعیت ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار داشت: باید نقطه امیدی برای خانواده های شهدا و ایثارگر ایجاد کنیم که تاکنون در این راستا جلسات متعددی با دستگاه های اجرایی درخصوص وضعیت ایثارگران و نحوه به کارگیری و سایر امور مرتبط در سازمان برگزار شده و آمار و اطلاعات در خصوص ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی استان به تفکیک به دست آمده است.

وی با بیان این که در حال تهیه بانک اطلاعاتی وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی استان هستیم، تصریح کرد: این بانک اطلاعاتی همواره در حال بروز رسانی است؛ همچنین چارچوب مشخصی برای نظارت بر اجرای قانون جامعه ایثارگران در دستگاه های اجرایی استان در خصوص اشتغال آنها ایجاد می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان عنوان کرد: دستگاه های اجرایی باید سهمیه های قانونی جهت جذب و به کارگیری ایثارگران را رعایت کنند که در این خصوص علاوه بر نظارت دقیق در بحث ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی را اعمال خواهیم نمود و هم در شورای اداری ابلاغ خواهیم کرد تا ضمانت اجرایی داشته باشد.

انتهای پیام/