ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان نیایش خرم‌آباد تا 2 سال آینده تکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی لرستان می شود.

به گزارش سفیرافلاک، مهرداد ویسکرمی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان نیایش خرم آباد یکی از پروژه های بهداشتی نیمه کاره در استان است که با توجه به کندی پیشرفت ساخت بیمارستان نیایش خرم‌آباد، جلسه ای در این راستا برگزار و مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی لرستان و قرارگاه خاتم الانبیاء نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام نمایند.

وی با اشاره به این که این بیمارستان ظرف دو سال تکمیل شود افزود: تکمیل و تجهیز این بیمارستان می تواند در خدمت مردم استان برای ارائه خدمات درمانی باشد که برای اتمام این پروژه تلاش هایی صورت گرفته است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ابلاغ ضریب پیشنهادی مصوب هیئت امنای دانشگاه ظرف یک هفته و لغو قرارداد با شرکت آوا سلامت و تعیین مشاور جدید برای تسهیل کار از جمله تعهدات دانشگاه علوم پزشکی است که برای تکمیل این پروژه انجام خواهد داد.

ویسکرمی عنوان کرد: همچنین تهیه آرماتور مورد نیاز پروژه ظرف دو هفته، فعال سازی پروژه ظرف یک ماه و ارائه برنامه زمان بندی مبنی بر تحویل دوساله پروژه از تعهدات قرارگاه است که این پروزه در مدار تکمیل قرار گیرد.

لازم به ذکر است که  بیمارستان نیمه کاره ۵۱۵ تختوابی نیایش خرم آباد به دلیل نوسانات قیمت و سایر مشکلات عملیات اجرایی آن، متوقف شده که با این اقدامات مجدد روند تکمیل آغاز می شود.

انتهای پیام/