بیرانوند، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: 157 پرونده تخلف نانوایی ها در لرستان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

حجت اله بیرانوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در پی شیوع کرونا و تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، روزانه گشت های مشترکی بر نانوایی های سطح استان نظارت می کنند.

وی افزود: نانوایی ها یکی از صنف های ضروری و مورد نیاز مردم است که رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار ضروری است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان تصریح کرد: از ابتدای آبان ماه تاکنون هزار و ۶۶۸ مورد بازرسی از نانوایی های سطح استان صورت گرفته که ۱۵۷ پرونده تخلف برای نانوایی هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بودند تشکیل شد.

بیرانوند عنوان کرد: همچنین شش نانوایی استان به دلیل مشکلات بهداشتی و تخلفات پلمب و سهمیه آرد ۱۲ نانوایی به دلیل تخلفات بهداشتی قطع شد.

وی بیان کرد: در این بازرسی های صورت گرفته هزار و ۲۴۴ کیسه آرد قاچاق در نانوایی ها کشف و ضبط شده است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: در این مدت زمان از ۲۲۸ نانوایی خرم آباد بازدید شد که منجر به تشکیل ۲۸ پرونده تخلف، قطع سهمیه آرد سه واحد نانوایی و پلمب سه نانوایی شد.

بیرانوند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود روزانه بازرسی هایی از نانوایی های استان صورت می گیرد که ضروری است نانوایی ها پروتکل های بهداشتی تعریف شده را به دقت رعایت کنند.

انتهای پیام/