دو مهاجم تیم ملی ایران گزینه نظرسنجی بهترین بازیکن دیدارهای ملی هفته گذشته فوتبال آسیا هستند.

به گزارش سفیرافلاک، با تعطیلی مسابقات باشگاهی، تیم‌های ملی فوتبال در هفته گذشته بازی‌های دوستانه‌ای مقابل هم برگزار کردند که تیم ملی ایران هم مقابل بوسنی و هرزگوین با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن هفته گذشته بازی‌های ملی را منتشر کرد که نام کاوه رضایی و وحید امیری هم در میان گزینه‌ها به چشم می‌خورد.

AFC با اشاره به یک گل زده و ۸ پیروزی رضایی در در ۶۳ دقیقه بازی مقابل بوسنی نوشت: در اواسط فصلی فوق‌العاده با شارلوا، رضایی در برتری تاثیرگذار ایران مقابل بوسنی در سارایوو نشان داد فُرم خود را در شارلوا، به رده ملی هم آورده است. در حالی که بازی با تساوی دنبال می‌شد، رضایی ثانیه‌هایی پس از شروع نیمه دوم توپ را به گوشه دروازه بوسنی فرستاد و به دوره دو ساله گل نزدن خود در پیراهن تیم ملی پایان داد.

این سایت همچنین به یک پاس گل و ۷۴ درصد صحت پاس وحید امیری اشاره کرد و نوشت: با در پیش داشتن فینال لیگ قهرمانان آسیا که ماه آینده برگزار می‌شود، ستاره پرسپولیس در دومین پیروزی متوالی ایران با دراگان اسکوچیچ، نمایش قدرتمندانه‌ای داشت و ارزش‌های خود را در رده ملی هم نشان داد. او پاس‌های هجومی تند و تیزی می‌داد که از جمله آنها، پاس گل اول ایران توسط کاوه رضایی بود.

  • منبع خبر : تسنیم