جهانبخش، مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 80 اکیپ ضدعفونی مراکز و معابر سطح استان را بر عهده دارند وبه صورت هوشمند کار ضد عفونی را انجام می دهند.

احسان جهانبخش در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا گروه های جهادی برای مقابله با کرونا در همه عرصه ها اقداماتی را انجام دادند که یکی از این اقدامات، ضدعفونی کردن معابر و مراکز استان بوده است.

وی افزود: با توجه به شیوع و گسترش این بیماری، مرحله ای دیگر برای ضدعفونی کردن در دستور کار قرار گرفته که بیش از ۴۰ نقطه در معرض خطر و حساس توسط دانشگاه علوم پزشکی شناسایی شده و سپس این نقاط به نیروها اعلام می شود که اقدام به ضدعفونی نمایند.

مسئول بسیج سازندگی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر در استان ۸۰ اکیپ کار ضدعفونی و گندزدایی مراکز و معابر را بر عهده دارند که هر اکیپ روزانه نقاط مختلفی را ضدعفونی می کند.

جهانبخش عنوان کرد: از روز شنبه هفته آینده این برنامه تشدید می شود و در اغلب طرح شهید سلیمانی با شدت بیشتر و حضور بیشتر گروه های جهادی در استان برگزار می شود تا با اجرای محدودیت ها و کار گند زدایی، شیوع کرونا کاهش یابد.

وی بیان کرد: ضروری است تا در این شرایط کرونا همه مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند و در این میان گروه های جهادی بسیج نیز با همه توان برای خدمات رسانی در میدان حضور دارند.

انتهای پیام/