کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: فرودگاه خرم آباد از جمله فرودگاه های کشور است که زیر ساخت های راه اندازی این نوع تاکسی را دارد و شرایط لازم برای پرواز تاکسی هوایی در استان فراهم است.

علی کاملی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: یکی از عوامل رونق در فرودگاه های کم ترافیک، هوانوردی عمومی و راه اندازی تاکسی هوایی است که استان لرستان دومین استانی خواهد بود که این تاکسی را با کمک بخش خصوصی راه اندازی می کند.

وی افزود: این هواپیماها دو الی ۱۹ نفره است که توانایی پرواز در مسیرهای کوتاه و کم ترافیک پرواز می کنند و بر اساس نوع هواپیمای مورد استفاده قابلیت پرواز درون استانی، برون استانی و حتی برون کشوری را دارد.

مدیر فرودگاه خرم آباد تصریح کرد: در حال حاضر زیر ساخت های مورد نیاز برای راه اندازی این نوع حمل و نقل در استان فراهم شده و با ورود بخش خصوصی، فعالیت خود را آغاز می کند.

کاملی عنوان کرد: افرادی که به صورت حقیقی و یا حقوقی تمایل دارند در این راستا سرمایه گذاری کنند می توانند اقدام نمایند و این صنعت با توجه به حوزه گسترده بالا درآمد بسیار خوبی را به همراه دارد.

وی بیان کرد: مدت سفر و مسافت در نظر گرفته شده برای طی کردن تاکسی بستگی به نوع هواپیما دارد و در صورتی که مجوزهای مربوطه را داشته باشد می تواند به خارج از کشور هم پرواز کند.

مدیر فرودگاه خرم آباد خاطر نشان کرد: فرودگاه خرم آباد از جمله فرودگاه های کشور است که زیر ساخت های راه اندازی این نوع تاکسی را دارد و شرایط لازم برای پرواز تاکسی هوایی در استان فراهم است.

انتهای پیام/