حجت‌الاسلام سرلک، امام‌جمعه الیگودرز با اشاره به اضمحلال استکبار جهانی و ضرورت تکیه مسئولان به توان داخلی گفت: داشتن تفکر بسیجی یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با بحران‌ها به شمار می‌رود.

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک عصر امروز در جلسه شورای اداری الیگودرز اظهار داشت: پس از انتخابات آمریکا و شکست ترامپ عده‌ای در داخل با فشار اقتصادی بر مردم و برخی هم در بیرون بحث مذاکره را مطرح می‌کنند که با توجه به پایان عمر دولت دوازدهم در اینجا توصیه می‌کنیم هر برنامه‌ای در قبال آمریکا وجود دارد باید به دولت آینده واگذار شود، امیدواریم دولت آینده دولتی جوان و حزب الهی خواهد بود.

وی تفکر بسیجی را یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با بحران‌ها دانست و افزود: بسیج به لباس یا مکان یا شخص خاصی منحصر نیست و هرکس به‌تناسب ایام در میدان باشد و به اقتضای مشکلات یک روز با اسلحه از کیان کشور دفاع نماید و یک روز با بیل در کمک به سیل‌زدگان حضورداشته باشد و یک روز با طرح کمک به محرومان و گرفتاران و روزی دیگر با قلم و یک روز هم کمک به پیشگیری از شیوع کرونا نماید، یک بسیجی است.

امام‌جمعه الیگودرز با تقدیر از همراهی شهروندان و کسبه در طرح مهار ویروس کرونا، اوضاع کنونی شهر را نارنجی دانست و عنوان کرد: محدودیت‌های پیش رو شامل کسبه خرد و کوچک بازار نمی‌گردد ولی می‌طلبد باهمت بالا از برگزاری تجمعات عروسی و ترحیم جلوگیری به عمل آید و به آگاه نمودن صاحبان مجالس به‌عنوان یک ضرورت، جهت همراه شدن آن‌ها اقدام کرد.

وی با اشاره به اضمحلال استکبار جهانی و ضرورت تکیه مسئولان به توان داخلی گفت: رئیس‌جمهور قمارباز آمریکا پدیده شومی است که در این چهار سال بیشترین جنایات را انجام داد.

انتهای پیام/