سردار توکلی، جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه 34 انبار احتکار کالا توسط سپاه لرستان طی یک ماه گذشته کشف شده است گفت: خدمت رسانی بسیج در همه عرصه ها چشمگیر است.

به گزارش سفیر افلاک سردار حبیب الله توکلی در مراسم عملیات والفجر ۹ در پلدختر اظهار داشت: پرونده لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان پر از حماسه آفرینی و رشادت است که رزمندگان لرستانی در عملیات های مختلف افتخارات و جانفشانی های بزرگی را انجام دادند.

وی افزود: همه وظیفه داریم حماسه آفرینی رزمندگان لرستان را در شهرهای مختلف برنامه ریزی و به تصویر بکشیم که این کار بسیار هنرمندانه از روز نخست جنگ را به نمایش می گذارد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: ۴۱ سال از عمر بسیج گذشته و بسیج به فرمان امام(ره) تاسیس شد و در آن مقطع در کنار نیروهای مسلح یک تشکل مردمی شکل گرفت که این ابتکار امام(ره)به عنوان پایه گذاری ارتش ۲۰ میلیونی انجام شد که تا امروز از خدماتش استفاده شده است.

سردار توکلی عنوان کرد: کسی فکر نمی کرد بسیج در مساجد و محلات توسط جوانان شکل بگیرد و در امنیت و آسایش محله نقش آفرینی کند به طوری که در دسته ها و گردان ها بتوانند حماسه های بزرگی را خلق کنند و در دوران دفاع مقدس نیز نقش خود را نشان دادند.

وی بیان کرد: پرونده جنگ با افتخار آفرینی بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح بسته شد و عرصه های دیگری برای نقش آفرینی بسیج وجود داشت که نیاز بود حضور یابند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به حضور بسیج در سازندگی و اقتصاد مقاومتی گفت: بسیج در این عرصه ها اقدامات بسیار زیادی انجام داده که در امر محرومیت زدایی در محروم ترین نقاط گام هایی بزرگ برداشته است.

سردار توکلی با اشاره به نقش بسیج و خدمات آن در ایام کرونا افزود: امروز با توجه به شیوع کرونا بعد از بهداشت و درمان، بسیج با جمعیت بی نظیری که در کشور دارد در کنار بهداشت بیشترین خدمت برای مقابله با کرونا داشت که همزمان با هفته بسیج طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با کرونا انجام می شود.

وی از کشف ۳۴ انبار احتکار خبر داد و گفت: بسیج در عرضه نظارت بر بازار و مقابله با گرانی در کنار سایر مسئولان حضور دارد و در این مدت ۳۴ انبار احتکار توسط سپاه کشف و ضبط شده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به عملیات والفجر ۹ خاطر نشان کرد: این عملیات یکی از عملیات های بزرگی بود که لرستانی ها در آن نقش مهمی داشتند.

وی اظهار داشت: گردان شهدای پلدختر در این عملیات نقش مهمی داشتند و این حماسه آفرینی ها همیشه ماندگار است که همزمان با هفته بسیج این عملیات در پلدختر بازسازی می شود.

انتهای پیام/