حجت‌الاسلام سپهوند، امام‌جمعه ازنا گفت: راه برون‌رفت از مشکلات جامعه، اقتدا جدی به تفکر بسیجی است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی سپهوند در گفت‌وگو با ازناخبر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: ظرفیت و توانایی جوانان بسیجی در همه عرصه‌ها تأثیرگذار و قابل‌تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه راه برون‌رفت مشکلات کشور، اقتدا جدی به تفکر بسیجی است، افزود: این تفکر توسط امام راحل عملیاتی شد و امروز این پرچم عظیم و بزرگ به دست بسیج قهرمان است.

امام‌جمعه ازنا با اشاره به اینکه مسیر پیشرفت، مقاومت و ماندگاری از راه بسیج عبور می‌کند، عنوان کرد: امروز برای برطرف کردن مشکلات جامعه باید ویژگی‌های ارزشمند بسیج در میان مردم و مسئولان تجلی پیدا کند.

وی امنیت و عزت کنونی را مرهون رشادت‌های جوانان بسیجی و شهدا دانست و تصریح کرد: بسیج متعلق به یک طبقه خاص نیست، همه ملت ایران بسیجی هستند و اکنون بسیج الگوی بسیاری از جوانان در کشورهای عراق، یمن، فلسطین و لبنان برای مقابله با استکبار جهانی و سلطه گران شده است.

سپهوند با تأکید بر اینکه بسیج و تفکر بسیجی همواره کارگشا بوده است، گفت: فعالیت گروه‌های جهادی در ایام کرونا نمونه بارز عملکرد بسیجیان در طول این چهار دهه انقلاب اسلامی بوده است.

امام‌جمعه ازنا بر لزوم تقویت فرهنگ بسیجی در عرصه‌های مختلف تأکید کرد و بیان داشت: بایستی فرهنگ بسیجی در جامعه نهادینه شود تا بسیاری از معضلات جامعه برطرف گردد.

انتهای پیام/